Birkevang

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
326775
03-08 2024
13:00 Træningskamp Serie 4 Pulje 1
03. aug
13:00
Hareskov IF (3)
Haslev FC (7)
Træningskamp Serie 4 Pulje 1
289453
04-08 2024
11:00 Træningskamp U17 Drenge 1 Pulje 1
04. aug
11:00
Hareskov IF
Lyngby Boldklub 1921
Træningskamp U17 Drenge 1 Pulje 1
348531
ti13-08 2024
19:35 M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
13. aug
19:35
Hareskov IF
Hjorten Fodbold, Herlev
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
401511
on14-08 2024
19:35 8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 2
14. aug
19:35
Hareskov IF
Stenløse BK
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 2
990059
to15-08 2024
19:35 8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 3
15. aug
19:35
Hareskov IF
Rebæk IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 3
414657
17-08 2024
10:00 U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 3
17. aug
10:00
Hareskov IF
B. 82, Virum
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 3
935787
17-08 2024
11:15 U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
17. aug
11:15
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
381191
17-08 2024
11:15 8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
17. aug
11:15
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
409948
18-08 2024
10:00 U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
18. aug
10:00
Hareskov IF
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
427163
18-08 2024
10:00 U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
18. aug
10:00
Hareskov IF
Bagsværd BK
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
427546
18-08 2024
10:00 U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
18. aug
10:00
Hareskov IF
Bagsværd BK
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
347130
ma19-08 2024
19:35 M+32 2 - 2024 Pulje 2
19. aug
19:35
Hareskov IF
Brede IF
M+32 2 - 2024 Pulje 2
407520
on21-08 2024
18:30 8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
21. aug
18:30
Hareskov IF
Ålholm IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
391320
on21-08 2024
19:35 M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
BSF
21. aug
19:35
Hareskov IF
BSF
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
111490
to22-08 2024
18:30 Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
22. aug
18:30
Hareskov IF (4)
Frederikssund IK (3)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
991039
to22-08 2024
19:35 8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
22. aug
19:35
Hareskov IF
Frederikssund IK
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
422209
24-08 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
24. aug
10:00
Hareskov IF
Ålholm IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
896533
24-08 2024
10:00 U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 2
24. aug
10:00
Hareskov IF
Herlev IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 2
959016
24-08 2024
10:00 U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
24. aug
10:00
Hareskov IF
B. 73, Slagelse
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
409805
24-08 2024
11:15 U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
24. aug
11:15
Hareskov IF
Næstved I.F. (2)
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
931216
24-08 2024
12:00 U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
24. aug
12:00
Hareskov IF
Frederikssund IK
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
886493
24-08 2024
13:00 Serie 2 Pulje 2
24. aug
13:00
Hareskov IF
Liria FK
Serie 2 Pulje 2
938295
24-08 2024
13:30 U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
24. aug
13:30
Hareskov IF / Farum BK
Hornbæk IF
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1

Log ind