Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. jul
13:00
HB Køge U13 A piger
HB Køge U13 B piger
Træningskamp U13 Pige Øst Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
10:00
1-2 plads
1-2 plads
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. jul
10:00
3-4 plads
3-4 plads
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. jul
10:00
5-6 plads
5-6 plads
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
13:00
HB Køge
North America
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
13:00
FC Køln
Duisburg
Stævne Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. aug
16:00
HB Køge
USA Hold
Træningskamp Kvinde 1. div/2. div Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:00
Køge BK Senior 1 (1)
Nerashté, Ballerup (2)
Træningskamp Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
Køge BK U19 (1)
Taastrup FC (2)
Træningskamp U19 Drenge Øst 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
Køge BK U13-
Holbæk B&I (2)
ANN
Træningskamp 70 min Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
Køge BK U13-1 (2)
Holbæk B&I (2)
Træningskamp U13 Liga 2 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:30
HB Køge Pigetalent
USA Hold
Træningskamp Kvinde 1. div/2. div Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Køge BK U14-1 (3)
Allerød Fodbold Klub (2)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:00
Køge BK Senior 1 (2)
Skjold (3)
Træningskamp Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Køge BK U15-1 (6)
Ringsted IF (2)
Træningskamp U15 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Køge BK U14-1 (4)
Herfølge BK U15
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:00
Køge BK U19
Slagelse B&I
Træningskamp U19 Drenge Øst 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
13:00
HB Køge
AC Horsens
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Køge BK
Strandgårdsparkens Boldklub
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
Køge BK
Køge Nord FC
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:15
Køge BK
Karise IK
Serie 5 - Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Køge BK
Albertslund IF
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:30
Køge BK
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:15
Køge BK
VG Fodbold
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
09:30
Køge BK
Næstved I.F. (1)
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
09:30
Køge BK
Vallensbæk IF (2)
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
HB Køge
Team OdenseQ
U19 Piger Liga 2024/25 DM
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
HB Køge
FC Nordsjælland
Gjensidige Kvindeliga 2024/25 DNK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Køge BK
Roskilde Pigefodbold
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Køge BK
Sorø Freja
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Køge BK
Ringsted Pigefodbold
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:15
HB Køge
Team OdenseQ
U16 Piger Liga 2024/25 DM
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Køge BK
Boeslunde BK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:15
Køge BK
Oversidder
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
HB Køge
B.93
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Køge BK (2)
FK Sydsjælland 05
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Køge BK
NAB
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Køge BK (1)
Næstved FC 77
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:45
Køge BK
Taastrup FC
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Køge BK (2)
Herfølge BK (2)
U19 Drenge Liga 2 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:15
Køge BK
Torslunde-Ishøj IF (1)
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:15
Køge BK
Køge Nord FC
Serie 4 - Efterår Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:30
Køge BK
Benløse IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:30
Køge BK
Haslev FC
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Køge BK
Herfølge BK
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Køge BK
FC Nakskov
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Køge BK
Greve Fodbold
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Køge BK (2)
B. 73, Slagelse
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:15
Køge BK
Borup IF Fodbold
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Køge BK
Holbæk B&I
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
Køge BK
Greve Fodbold
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
Køge BK
Karlslunde IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
Køge BK
Roskilde Boldklub
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
Køge BK
Ringsted IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Køge BK
B. 73, Slagelse
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Køge BK
B. 73, Slagelse
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
HB Køge
Næstved
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
HB Køge
Herlufsholm GF
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
HB Køge
Taastrup FC
U13 Piger Liga 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:30
Køge BK (2)
Holbæk B&I
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:30
Køge BK
Bagsværd BK
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Køge BK
KFUM BK, Roskilde
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:45
Køge BK
Køge Union
Serie 2 Pulje 4
|