MENU

U-17 Drenge Divisionen (2010) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
321242
15-08 2009
Kl. 12:00
AB FC Roskilde Akademisk Boldklub
2
-
0
321245
15-08 2009
Kl. 13:00
Vanløse Næsby Vanløse Idrætspark
3
-
2
321238
15-08 2009
Kl. 13:00
B.93 AC Horsens B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
321240
15-08 2009
Kl. 13:00
FC Svendborg Frem S.f.B. Ryttervej
1
-
0
321239
15-08 2009
Kl. 15:00
Silkeborg Oversidder Søholt Idrætsanlæg
321241
15-08 2009
Kl. 15:15
FC Fyn Hvidovre Campus Road
3
-
2
321244
16-08 2009
Kl. 15:00
Kolding FC Næstved Mosevej Sportsplads
0
-
6
321243 on
19-08 2009
Kl. 19:15
Haderslev Søllerød-Vedbæk Banerne ved Haderslev Idrætscenter
4
-
0
321248
22-08 2009
Kl.
Oversidder FC Svendborg
321246
22-08 2009
Kl. 11:00
AC Horsens Silkeborg CASA Arena Horsens
1
-
2
321247
22-08 2009
Kl. 12:00
Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
1
-
2
321249
22-08 2009
Kl. 13:00
Frem FC Fyn Frem, Valby IP
2
-
4
321250
22-08 2009
Kl. 13:00
Hvidovre AB PRO VENTILATION ARENA
1
-
2
321251
22-08 2009
Kl. 13:30
FC Roskilde Haderslev Roskilde Idrætspark
3
-
0
321252
22-08 2009
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Kolding FC Vedbæk Stadion
2
-
2
321253
23-08 2009
Kl. 11:00
Næstved Vanløse Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4
-
1
321254
29-08 2009
Kl. 12:00
FC Svendborg AC Horsens S.f.B. Ryttervej
3
-
3
321257
29-08 2009
Kl. 12:00
AB Frem Akademisk Boldklub
2
-
2
321259
29-08 2009
Kl. 13:00
Kolding FC FC Roskilde Mosevej Sportsplads
0
-
0
321260
29-08 2009
Kl. 13:00
Vanløse Søllerød-Vedbæk Vanløse Idrætspark
3
-
0
321255
29-08 2009
Kl. 15:00
Silkeborg B.93 Søholt Idrætsanlæg
7
-
0
321256
29-08 2009
Kl. 15:00
FC Fyn Oversidder Campus Road
321261
30-08 2009
Kl. 11:00
Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
5
-
2
321258
30-08 2009
Kl. 12:00
Haderslev Hvidovre Banerne ved Haderslev Idrætscenter
5
-
2
321265
05-09 2009
Kl.
Oversidder AB
321262
05-09 2009
Kl. 11:00
AC Horsens FC Fyn CASA Arena Horsens
0
-
3
321266
05-09 2009
Kl. 13:00
Frem Haderslev Frem, Valby IP
0
-
2
321267
05-09 2009
Kl. 13:00
Hvidovre Kolding FC PRO VENTILATION ARENA
1
-
1
321268
05-09 2009
Kl. 13:30
FC Roskilde Vanløse Roskilde Idrætspark
6
-
3
321269
05-09 2009
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Næstved Vedbæk Stadion
3
-
5
321263
06-09 2009
Kl. 12:00
B.93 FC Svendborg B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
321264 on
09-09 2009
Kl. 18:00
Næsby Silkeborg ALPI Arena Næsby
3
-
0
321272
12-09 2009
Kl. 13:00
FC Svendborg Silkeborg S.f.B. Ryttervej
0
-
1
321275
12-09 2009
Kl. 13:00
Vanløse Hvidovre Vanløse Idrætspark
1
-
2
321270
12-09 2009
Kl. 14:00
AB AC Horsens Akademisk Boldklub
3
-
1
321271
12-09 2009
Kl. 15:00
FC Fyn B.93 Campus Road
3
-
2
321274
12-09 2009
Kl. 15:00
Kolding FC Frem Mosevej Sportsplads
0
-
0
321276
13-09 2009
Kl. 11:00
Næstved FC Roskilde Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
4
321273
13-09 2009
Kl. 12:00
Haderslev Oversidder Banerne ved Haderslev Idrætscenter
321277
13-09 2009
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk Næsby Vedbæk Stadion
2
-
1
321282 on
16-09 2009
Kl.
Oversidder Kolding FC
321285 on
16-09 2009
Kl. 18:00
FC Roskilde Søllerød-Vedbæk Roskilde Idrætspark
3
-
1
321283 on
16-09 2009
Kl. 18:30
Frem Vanløse Frem, Valby IP
4
-
0
321284 on
16-09 2009
Kl. 19:00
Hvidovre Næstved PRO VENTILATION ARENA
3
-
2
321278 on
16-09 2009
Kl. 19:00
AC Horsens Haderslev CASA Arena Horsens
1
-
2
321279 on
16-09 2009
Kl. 19:00
B.93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
321281 on
16-09 2009
Kl. 19:00
Næsby FC Svendborg ALPI Arena Næsby
3
-
3
321286
19-09 2009
Kl. 13:00
Kolding FC AC Horsens Mosevej Sportsplads
2
-
0
321288
19-09 2009
Kl. 13:00
AB Silkeborg Akademisk Boldklub
2
-
1
321290
19-09 2009
Kl. 13:00
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
321293
19-09 2009
Kl. 13:30
FC Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark
2
-
0
321292
19-09 2009
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Hvidovre Vedbæk Stadion
4
-
3
321289
19-09 2009
Kl. 15:00
FC Fyn FC Svendborg Campus Road
3
-
0
321291
20-09 2009
Kl. 11:00
Næstved Frem Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
7
-
2
321287
20-09 2009
Kl. 14:00
Haderslev B.93 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
9
-
2
321299
26-09 2009
Kl.
Oversidder Næstved
321300
26-09 2009
Kl. 11:00
Frem Søllerød-Vedbæk Frem, Valby IP
3
-
1
321301
26-09 2009
Kl. 13:00
Hvidovre FC Roskilde PRO VENTILATION ARENA
1
-
0
321294
26-09 2009
Kl. 13:00
AC Horsens Vanløse CASA Arena Horsens
0
-
0
321295
26-09 2009
Kl. 13:00
B.93 Kolding FC B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
321297
26-09 2009
Kl. 13:00
FC Svendborg AB S.f.B. Ryttervej
0
-
3
321296
26-09 2009
Kl. 15:00
Silkeborg Haderslev Søholt Idrætsanlæg
3
-
2
321298
27-09 2009
Kl. 14:00
Næsby FC Fyn ALPI Arena Næsby
3
-
2
321306
03-10 2009
Kl. 12:00
AB FC Fyn Akademisk Boldklub
2
-
1
321309
03-10 2009
Kl. 13:00
Hvidovre Næsby PRO VENTILATION ARENA
5
-
0
321302
03-10 2009
Kl. 13:00
AC Horsens Næstved CASA Arena Horsens
2
-
0
321303
03-10 2009
Kl. 13:00
Vanløse B.93 Vanløse Idrætspark
2
-
0
321304
03-10 2009
Kl. 13:00
Kolding FC Silkeborg Mosevej Sportsplads
1
-
1
321308
03-10 2009
Kl. 13:30
FC Roskilde Frem Svogerslev Idrætspark
3
-
4
321307
03-10 2009
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Oversidder Vedbæk Stadion
321305
04-10 2009
Kl. 12:00
Haderslev FC Svendborg Banerne ved Haderslev Idrætscenter
5
-
1
321311 fr
09-10 2009
Kl. 18:00
B.93 Næstved B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
321316
10-10 2009
Kl.
Oversidder FC Roskilde
321317
10-10 2009
Kl. 11:00
Frem Hvidovre Frem, Valby IP
0
-
2
321315
10-10 2009
Kl. 12:00
Næsby AB ALPI Arena Næsby
1
-
3
321313
10-10 2009
Kl. 13:00
FC Svendborg Kolding FC S.f.B. Ryttervej
0
-
2
321310
10-10 2009
Kl. 13:00
AC Horsens Søllerød-Vedbæk CASA Arena Horsens
2
-
2
321312
10-10 2009
Kl. 15:00
Silkeborg Vanløse Søholt Idrætsanlæg
7
-
3
321314
10-10 2009
Kl. 15:00
FC Fyn Haderslev Campus Road
4
-
4
321325
24-10 2009
Kl. 11:00
Frem Næsby Frem, Valby IP
1
-
2
321324
24-10 2009
Kl. 13:00
Hvidovre Oversidder PRO VENTILATION ARENA
321320
24-10 2009
Kl. 13:00
Næstved Silkeborg Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
3
321318
24-10 2009
Kl. 13:30
FC Roskilde AC Horsens Roskilde Idrætspark
3
-
0
321322
24-10 2009
Kl. 15:00
Kolding FC FC Fyn Mosevej Sportsplads
1
-
4
321319
25-10 2009
Kl. 10:30
Søllerød-Vedbæk B.93 Vedbæk Stadion
0
-
4
321321
25-10 2009
Kl. 13:00
Vanløse FC Svendborg Vanløse Idrætspark
2
-
1
321323
25-10 2009
Kl. 13:00
Haderslev AB Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
3
321333
31-10 2009
Kl.
Oversidder Frem
321329
31-10 2009
Kl. 11:00
FC Svendborg Næstved S.f.B. Ryttervej
3
-
2
321332
31-10 2009
Kl. 11:00
Næsby Haderslev ALPI Arena Næsby
0
-
3
321326
31-10 2009
Kl. 13:00
AC Horsens Hvidovre CASA Arena Horsens
1
-
3
321327
31-10 2009
Kl. 13:00
B.93 FC Roskilde Kunst, B93
0
-
0
321331
31-10 2009
Kl. 14:00
AB Kolding FC Akademisk Boldklub
7
-
1
321328
31-10 2009
Kl. 15:00
Silkeborg Søllerød-Vedbæk Søholt Kunstbane
1
-
1
321341
07-11 2009
Kl.
Oversidder Næsby
321334
07-11 2009
Kl. 13:00
Frem AC Horsens Frem, Valby IP
0
-
2
321335
07-11 2009
Kl. 13:00
Hvidovre B.93 PRO VENTILATION ARENA
0
-
1
321336
07-11 2009
Kl. 13:30
FC Roskilde Silkeborg Roskilde Idrætspark
1
-
2
321340
07-11 2009
Kl. 15:00
Kolding FC Haderslev Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
1
-
5
321338
08-11 2009
Kl. 11:00
Næstved FC Fyn Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
4
321339
08-11 2009
Kl. 12:00
Vanløse AB Vanløse Idrætspark
1
-
4
321337
08-11 2009
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk FC Svendborg Vedbæk Stadion
2
-
5
321342
14-11 2009
Kl. 11:00
AC Horsens Oversidder CASA Arena Horsens
321345
14-11 2009
Kl. 11:00
FC Svendborg FC Roskilde S.f.B. Ryttervej
2
-
2
321347
14-11 2009
Kl. 12:00
AB Næstved Akademisk Boldklub
3
-
0
321349
14-11 2009
Kl. 12:00
Næsby Kolding FC ALPI Arena Næsby
1
-
5
321343
14-11 2009
Kl. 13:00
B.93 Frem B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
321344
14-11 2009
Kl. 15:00
Silkeborg Hvidovre Søholt Kunstbane
4
-
2
321346
14-11 2009
Kl. 15:00
FC Fyn Søllerød-Vedbæk Kunststofbanen B 1909
5
-
1
321348
15-11 2009
Kl. 13:00
Haderslev Vanløse Banerne ved Haderslev Idrætscenter
5
-
0
321351
21-11 2009
Kl.
Oversidder B.93
321352
21-11 2009
Kl. 13:00
Frem Silkeborg Ishøj Idrætscenter
0
-
2
321353
21-11 2009
Kl. 13:00
Hvidovre FC Svendborg Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
321355
21-11 2009
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk AB Rundforbi Stadion
2
-
7
321357
21-11 2009
Kl. 13:00
Vanløse Kolding FC Vanløse Idrætspark
2
-
1
321354
21-11 2009
Kl. 13:30
FC Roskilde FC Fyn Roskilde Idrætspark
4
-
1
321350
21-11 2009
Kl. 14:00
Næsby AC Horsens ALPI Arena Næsby
2
-
2
321356
22-11 2009
Kl. 13:00
Næstved Haderslev Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
4
321330 on
25-11 2009
Kl. 19:00
FC Fyn Vanløse Kunststofbanen B 1909
5
-
1
321359
28-11 2009
Kl.
Oversidder Silkeborg
321365
28-11 2009
Kl. 12:00
Næsby Vanløse ALPI Arena Næsby
3
-
2
321360
28-11 2009
Kl. 13:00
Frem FC Svendborg Ishøj Idrætscenter
3
-
0
321361
28-11 2009
Kl. 13:00
Hvidovre FC Fyn Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
321358
28-11 2009
Kl. 13:00
AC Horsens B.93 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
3
-
4
321363
28-11 2009
Kl. 13:00
Søllerød-Vedbæk Haderslev Rundforbi Stadion
1
-
6
321362
28-11 2009
Kl. 13:30
FC Roskilde AB Roskilde Idrætspark
0
-
1
321364
29-11 2009
Kl. 13:00
Næstved Kolding FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
5
-
3
321280
05-12 2009
Kl. 13:30
Silkeborg FC Fyn Søholt Kunstbane
3
-
0
321376 fr
01-01 2010
Kl. 00:01
Oversidder FC Fyn
321393 fr
01-01 2010
Kl. 00:01
Oversidder Haderslev
321410 fr
01-01 2010
Kl. 00:01
Oversidder Vanløse
321427 fr
01-01 2010
Kl. 00:01
Oversidder Søllerød-Vedbæk
321444 fr
01-01 2010
Kl. 00:01
Oversidder Hvidovre
321462 fr
01-01 2010
Kl. 00:01
Oversidder AC Horsens
321453
13-03 2010
Kl. 11:00
Frem Oversidder Frem, Valby IP
321449
13-03 2010
Kl. 12:00
Næstved FC Svendborg Slagelse Stadion
2
-
2
321447
13-03 2010
Kl. 12:45
FC Roskilde B.93 Himmelev Idrætspark
0
-
2
321448
13-03 2010
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Silkeborg Rundforbi Stadion
1
-
1
321451
14-03 2010
Kl. 16:00
Kolding FC AB BGI kunstgræsbane
1
-
2
321377
20-03 2010
Kl. 10:30
Frem AB Ishøj Idrætscenter
4
-
3
321375
20-03 2010
Kl. 13:00
B.93 Silkeborg Kunst, B93
1
-
2
321379
20-03 2010
Kl. 13:30
FC Roskilde Kolding FC Himmelev Idrætspark
3
-
3
321378
20-03 2010
Kl. 14:30
Hvidovre Haderslev Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
2
321380
20-03 2010
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk Vanløse Rundforbi Stadion
4
-
2
321374
20-03 2010
Kl. 16:00
AC Horsens FC Svendborg Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
2
321385
27-03 2010
Kl. 12:00
AB Oversidder Akademisk Boldklub
321383
27-03 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg B.93 Kunststofbanen S.f.B.
2
-
3
321384
27-03 2010
Kl. 14:15
Silkeborg Næsby Søholt Idrætsanlæg
2
-
0
321386
28-03 2010
Kl. 13:00
Haderslev Frem Haderslev Kunstgræsbane
1
-
3
321387
28-03 2010
Kl. 15:30
Kolding FC Hvidovre Haderslev Kunstgræsbane
0
-
2
321382
28-03 2010
Kl. 16:00
FC Fyn AC Horsens Kunststofbanen B 1909
2
-
0
321394 to
01-04 2010
Kl. 11:00
Frem Kolding FC Ishøj Idrætscenter
2
-
0
321397 to
01-04 2010
Kl. 12:00
Næsby Søllerød-Vedbæk ALPI Arena Næsby
1
-
2
321390 to
01-04 2010
Kl. 13:00
AC Horsens AB Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
1
321391 to
01-04 2010
Kl. 13:00
B.93 FC Fyn Kunst, B93
Hjemmehold taberdømt
321392 to
01-04 2010
Kl. 14:15
Silkeborg FC Svendborg Søholt Idrætsanlæg
0
-
0
321396 to
01-04 2010
Kl. 14:30
FC Roskilde Næstved Himmelev Kunstgræsbane
4
-
2
321398 ma
05-04 2010
Kl. 12:00
Haderslev AC Horsens Haderslev Kunstgræsbane
9
-
0
321401 ma
05-04 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg Næsby Kunststofbanen S.f.B.
2
-
0
321402 ma
05-04 2010
Kl. 15:00
Kolding FC Oversidder Mosevej Sportsplads
321400 ma
05-04 2010
Kl. 15:00
FC Fyn Silkeborg Kunststofbanen B 1909
1
-
0
321403 ti
06-04 2010
Kl. 17:30
Vanløse Frem Vanløse Idrætspark
0
-
2
321406
10-04 2010
Kl. 11:00
AC Horsens Kolding FC Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
4
321413
10-04 2010
Kl. 12:00
Næsby FC Roskilde ALPI Arena Næsby
0
-
1
321409
10-04 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg FC Fyn S.f.B. Ryttervej
1
-
1
321411
10-04 2010
Kl. 13:00
Frem Næstved Frem, Valby IP
3
-
0
321412
10-04 2010
Kl. 13:00
Hvidovre Søllerød-Vedbæk PRO VENTILATION ARENA
3
-
2
321407
10-04 2010
Kl. 13:00
B.93 Haderslev B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
321408
10-04 2010
Kl. 15:00
Silkeborg AB Søholt Kunstbane
2
-
3
321417
17-04 2010
Kl. 12:00
AB FC Svendborg Akademisk Boldklub
1
-
1
321421
17-04 2010
Kl. 13:30
FC Roskilde Hvidovre Roskilde IC (Darup)
2
-
1
321415
17-04 2010
Kl. 15:00
Kolding FC B.93 Mosevej Sportsplads
0
-
1
321419
18-04 2010
Kl. 11:00
Næstved Oversidder Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
321416
18-04 2010
Kl. 12:00
Haderslev Silkeborg Banerne ved Haderslev Idrætscenter
4
-
3
321414
18-04 2010
Kl. 14:00
Vanløse AC Horsens Vanløse Idrætspark
1
-
2
321420 on
21-04 2010
Kl. 18:00
Søllerød-Vedbæk Frem Vedbæk Stadion
3
-
3
321405
24-04 2010
Kl. 11:00
Søllerød-Vedbæk FC Roskilde Vedbæk Stadion
4
-
3
321452
24-04 2010
Kl. 12:00
Haderslev Næsby Banerne ved Haderslev Idrætscenter
4
-
1
321395
24-04 2010
Kl. 13:00
Hvidovre Vanløse Hvidovre IF's baner
2
-
0
321428
01-05 2010
Kl. 11:00
Frem FC Roskilde Frem, Valby IP
0
-
3
321429
01-05 2010
Kl. 12:00
Næsby Hvidovre ALPI Arena Næsby
1
-
1
321423
01-05 2010
Kl. 13:00
B.93 Vanløse B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
321425
01-05 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg Haderslev S.f.B. Ryttervej
0
-
5
321426
01-05 2010
Kl. 15:00
FC Fyn AB Campus Road
1
-
2
321422
02-05 2010
Kl. 12:00
Næstved AC Horsens Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
6
-
0
321399 ti
04-05 2010
Kl. 18:30
AB B.93 Akademisk Boldklub
3
-
1
321389 on
05-05 2010
Kl. 19:00
Næstved Søllerød-Vedbæk Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
0
321388 to
06-05 2010
Kl. 19:00
Vanløse FC Roskilde Vanløse Idrætspark
1
-
0
321435
08-05 2010
Kl. 12:00
AB Næsby Akademisk Boldklub
2
-
2
321437
08-05 2010
Kl. 13:00
Hvidovre Frem PRO VENTILATION ARENA
1
-
1
321436
08-05 2010
Kl. 13:30
FC Roskilde Oversidder Roskilde Idrætspark
321430
08-05 2010
Kl. 15:00
Søllerød-Vedbæk AC Horsens Vedbæk Stadion
4
-
0
321433
08-05 2010
Kl. 15:00
Kolding FC FC Svendborg Mosevej Sportsplads
5
-
2
321431
09-05 2010
Kl. 11:00
Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4
-
0
321434
09-05 2010
Kl. 12:00
Haderslev FC Fyn Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
3
321432
09-05 2010
Kl. 14:00
Vanløse Silkeborg Vanløse Idrætspark
0
-
1
321424 on
12-05 2010
Kl. 19:00
Silkeborg Kolding FC Søholt Idrætsanlæg
2
-
0
321445
15-05 2010
Kl. 12:00
Næsby Frem ALPI Arena Næsby
3
-
1
321443
15-05 2010
Kl. 13:00
AB Haderslev Akademisk Boldklub
0
-
1
321439
15-05 2010
Kl. 13:00
B.93 Søllerød-Vedbæk B 93 Svanemølleanlæg.
Hjemmehold taberdømt
321441
15-05 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg Vanløse S.f.B. Ryttervej
0
-
1
321442
15-05 2010
Kl. 15:00
FC Fyn Kolding FC Campus Road
3
-
3
321438
15-05 2010
Kl. 15:00
AC Horsens FC Roskilde CASA Arena Horsens
3
-
2
321381 ti
18-05 2010
Kl. 18:30
Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
1
-
1
321370 to
20-05 2010
Kl. 19:00
AB Hvidovre Akademisk Boldklub
0
-
2
321367
22-05 2010
Kl. 13:00
B.93 Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
321368
22-05 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg Oversidder S.f.B. Ryttervej
321372
22-05 2010
Kl. 15:00
Kolding FC Søllerød-Vedbæk Mosevej Sportsplads
1
-
2
321366
22-05 2010
Kl. 15:00
Silkeborg AC Horsens Søholt Idrætsanlæg
1
-
1
321371
23-05 2010
Kl. 12:00
Haderslev FC Roskilde Banerne ved Haderslev Idrætscenter
7
-
3
321373
23-05 2010
Kl. 14:00
Vanløse Næstved Vanløse Idrætspark
3
-
0
321470
29-05 2010
Kl. 11:00
AC Horsens Næsby CASA Arena Horsens
0
-
1
321475
29-05 2010
Kl. 12:00
AB Søllerød-Vedbæk Akademisk Boldklub
2
-
0
321473
29-05 2010
Kl. 13:00
FC Svendborg Hvidovre S.f.B. Ryttervej
1
-
3
321471
29-05 2010
Kl. 13:00
B.93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
321472
29-05 2010
Kl. 15:00
Silkeborg Frem Søholt Idrætsanlæg
1
-
2
321474
29-05 2010
Kl. 15:00
FC Fyn FC Roskilde Campus Road
2
-
0
321476
30-05 2010
Kl. 12:00
Haderslev Næstved Banerne ved Haderslev Idrætscenter
10
-
1
321477
30-05 2010
Kl. 13:00
Kolding FC Vanløse Mosevej Sportsplads
2
-
2
321450 on
02-06 2010
Kl. 18:00
Vanløse FC Fyn Vanløse Idrætspark
0
-
2
321404 on
02-06 2010
Kl. 19:00
Næstved Hvidovre Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3
-
2
321440
05-06 2010
Kl. 15:00
Silkeborg Næstved Søholt Idrætsanlæg
1
-
5
321446
06-06 2010
Kl. 13:00
Hvidovre AC Horsens Hvidovre IF's baner
3
-
1
321418 on
09-06 2010
Kl. 19:00
FC Fyn Næsby Dalum Stadion
3
-
0
321466 fr
11-06 2010
Kl. 18:45
Søllerød-Vedbæk FC Fyn Vedbæk Stadion
1
-
4
321464
12-06 2010
Kl. 15:00
Hvidovre Silkeborg PRO VENTILATION ARENA
2
-
2
321463
13-06 2010
Kl. 15:00
Frem B.93 Frem, Valby IP
2
-
0
321465
13-06 2010
Kl. 15:00
FC Roskilde FC Svendborg Roskilde IC (Darup)
2
-
2
321467
13-06 2010
Kl. 15:00
Næstved AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
2
321468
13-06 2010
Kl. 15:00
Vanløse Haderslev Vanløse Idrætspark
1
-
4
321469
13-06 2010
Kl. 15:00
Kolding FC Næsby Mosevej Sportsplads
5
-
0
321369 on
16-06 2010
Kl. 18:30
FC Fyn Frem Campus Road
1
-
1
321454
19-06 2010
Kl. 13:00
AC Horsens Frem CASA Arena Horsens
1
-
1
321455
19-06 2010
Kl. 13:00
B.93 Hvidovre B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
321458
19-06 2010
Kl. 13:00
FC Fyn Næstved Campus Road
3
-
3
321459
19-06 2010
Kl. 15:00
AB Vanløse Akademisk Boldklub
1
-
2
321460
19-06 2010
Kl. 15:00
Haderslev Kolding FC Banerne ved Haderslev Idrætscenter
9
-
2
321461
19-06 2010
Kl. 15:00
Næsby Oversidder ALPI Arena Næsby
321456
19-06 2010
Kl. 15:00
Silkeborg FC Roskilde Søholt Idrætsanlæg
2
-
1
321457
19-06 2010
Kl. 15:00
FC Svendborg Søllerød-Vedbæk S.f.B. Ryttervej
4
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind