Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
19:00
Aarhus 1900
VRI
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Viby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Aabyhøj IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
IF Lyseng
BMI
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
AIA/Tranbjerg
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Brabrand IF
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
BMI
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Oversidder
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:15
AGF, Aarhus
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:15
VRI
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Aarhus 1900
BMI
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Brabrand IF
VRI
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Aabyhøj IF
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
IF Lyseng
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
AIA/Tranbjerg
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
BMI
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Oversidder
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Viby IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:15
AGF, Aarhus
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:45
VRI
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Aarhus 1900
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Brabrand IF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
BMI
VRI
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
AIA/Tranbjerg
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
IF Lyseng
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Oversidder
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Viby IF
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Aabyhøj IF
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
VRI
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
AGF, Aarhus
BMI
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Aarhus 1900
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Brabrand IF
Viby IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
BMI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
AIA/Tranbjerg
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:15
AGF, Aarhus
VRI
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Oversidder
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Viby IF
BMI
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Aabyhøj IF
Brabrand IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:15
VRI
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:15
IF Lyseng
Aarhus 1900
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:30
Aarhus 1900
AIA/Tranbjerg
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
Brabrand IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
BMI
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
Oversidder
VRI
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:15
AGF, Aarhus
Viby IF
|