Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:30
Rødekro IF
Esbjerg IF 92
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
SGI/SSK
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Oversidder
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Dybbøl IU
Øster Lindet IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Haderslev FK
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
FC Kolding Nord
Nord-Als B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Skærbæk B
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Kolding B
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Vejen SF
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Øster Lindet IF
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Nord-Als B
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Esbjerg IF 92
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:15
FC Kolding Nord
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Dybbøl IU
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Nord-Als B
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
SGI/SSK
Esbjerg IF 92
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Oversidder
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Skærbæk B
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Rødekro IF
Øster Lindet IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Kolding B
Nord-Als B
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Haderslev FK
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Vejen SF
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Øster Lindet IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Esbjerg IF 92
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Skærbæk B
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
SGI/SSK
Øster Lindet IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Oversidder
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FC Kolding Nord
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Dybbøl IU
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Nord-Als B
Esbjerg IF 92
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Kolding B
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Vejen SF
Nord-Als B
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Haderslev FK
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Øster Lindet IF
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Rødekro IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Esbjerg IF 92
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Skærbæk B
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Kolding B
Esbjerg IF 92
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
FC Kolding Nord
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:30
Nord-Als B
Øster Lindet IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
SGI/SSK
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Dybbøl IU
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Rødekro IF
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Oversidder
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Haderslev FK
Nord-Als B
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Øster Lindet IF
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Vejen SF
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Esbjerg IF 92
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:00
Skærbæk B
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Kolding B
Øster Lindet IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Dybbøl IU
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:30
Nord-Als B
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Esbjerg IF 92
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
FC Kolding Nord
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:30
SGI/SSK
FC Kolding Nord
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Oversidder
Nord-Als B
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Rødekro IF
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:30
Dybbøl IU
Vejen SF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Øster Lindet IF
Esbjerg IF 92
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Haderslev FK
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Kolding B
Rødekro IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Nord-Als B
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
FC Kolding Nord
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Vejen SF
Øster Lindet IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Skærbæk B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Esbjerg IF 92
Haderslev FK
|