Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
19:45
B 1908 (2)
Union
|
|||||||||||||||||||
15. aug
20:30
HIK/ Skovshoved
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:00
AB Tårnby 2
Hvidovre/Friheden
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Hvidovre/Friheden
HIK/ Skovshoved
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:00
Union
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
AB Tårnby 3
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:45
B 1908 (2)
HIK/ Skovshoved
|
|||||||||||||||||||
29. aug
20:00
Union
Hvidovre/Friheden
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:00
AB Tårnby 2
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:45
B 1908 (2)
Hvidovre/Friheden
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:30
HIK/ Skovshoved
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
AB Tårnby 3
Union
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Hvidovre/Friheden
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:00
Union
HIK/ Skovshoved
|
|||||||||||||||||||
14. sep
09:00
AB Tårnby 2
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Hvidovre/Friheden
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:00
Union
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
AB Tårnby 3
HIK/ Skovshoved
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:45
B 1908 (2)
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:30
HIK/ Skovshoved
Hvidovre/Friheden
|
|||||||||||||||||||
28. sep
09:00
AB Tårnby 2
Union
|
|||||||||||||||||||
03. okt
19:00
Hvidovre/Friheden
Union
|
|||||||||||||||||||
03. okt
20:30
HIK/ Skovshoved
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
AB Tårnby 3
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Hvidovre/Friheden
B 1908 (2)
|
|||||||||||||||||||
10. okt
20:00
Union
AB Tårnby 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
09:00
AB Tårnby 2
HIK/ Skovshoved
|
|||||||||||||||||||
23. okt
19:45
B 1908 (2)
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
24. okt
20:30
HIK/ Skovshoved
Union
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
AB Tårnby 3
Hvidovre/Friheden
|