Greve Fodbold
Spillested
Greve Idræts Center
Blå
Hvid
Holdleder
Christina Cassone
Tel: / Mobil:
Assistenttræner
Victor Kjærbo Bertelsen
Tel: / Mobil: 53710138
Cheftræner
Niclas Rønne - Christensen
Tel: / Mobil: 61337117
Holbæk B&I
Spillested
Holbæk Sportsby
Blå
Hvid
Blå
Træner
Mikkel Kvist Willumsen
Tel: / Mobil: 26249728
Træner
Christian Larsen
Tel: / Mobil: 21455684
Sportschef
Freddy Chris Andersen
Tel: / Mobil: 40577682
Teamleder
Freddy Chris Andersen
Tel: / Mobil: 40577682
Årgangsansvarlig
Henrik Overgaard
Tel: / Mobil: 22532717
Nykøbing FC
Spillested
Nykøbing FC
Marineblå
Blå
Blå
Træner
Rasmus Graae Jeppesen
Tel: 40130040 / Mobil: 25127812
Fysioterapeut
Kasper Jensen
Tel: 60153494 / Mobil: 60153494
Årgangsansvarlig
Janni Scharge
Tel: / Mobil: 60789901
Næstved I.F.
Spillested
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Grøn
Grøn
Hvid
Assistent
Oday Qazo
Tel: / Mobil: 26138995
Assistent
Anton Notkin
Tel: / Mobil: 29870973
Teamleder
Nikolaj L.R. Nielsen
Tel: / Mobil: 2190 0636
Cheftræner
Marc Møller Lindhardt
Tel: / Mobil: 30361707
Roskilde Boldklub
Spillested
Roskilde Idrætspark
Hvid
Blå
Blå
Sportschef
Per Jensen
Tel: / Mobil: 2013 8474
Sportschef
Nicklas Reuber
Tel: / Mobil: 52399698
Assistenttræner
Hikmet Can Kavalci
Tel: / Mobil: 42738327
Målmandstræner
Jonas Urgaard
Tel: / Mobil: 40987777
Fysioterapeut
Andreas Kahr
Tel: / Mobil: 81739977
Cheftræner
Silas Ørslykke Bach Nielsen
Tel: / Mobil: 42225155
Slagelse B&I
Spillested
Slagelse Stadion
Rød
Blå
Rød
Assistent
Victor Elbæk
Tel: / Mobil: 30511902
Assistenttræner
Frederik Nørgaard
Tel: / Mobil: 52176186
Teamleder
Kristian Vittenbach
Tel: +4521771199 / Mobil: 21771199
Cheftræner
Oliver Arpe
Tel: / Mobil: 61793800
Halvårsturnering
Dobbeltturnering 1.turneringshalvdel 8:8 / 2. turneringshalvdel 11:11
Puljerne er sidestillet.
Efter 1. turneringshalvdel ombrydes puljerne.
Nummer 1-2-3 fra Pulje A-B-C samt bedste 4er via pointgennemsnit rykker op i Pulje A i 2. turneringshalvdel (puljerne niveauinddelte)
Nummer 5-6 fra Pulje A-B-C samt 2 dårligste 4ere via pointgennemsnittet rykker til Pulje B i 2. turneringshalvdel.(puljerne niveauinddelte)
Nummer 1 fra DBU København og DBU Sjælland højeste LU rækker rykker op i Pulje B i 2. turneringshalvdel.
DBU Sjælland er administrator på U13 Drenge Liga 2.