Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
CIK
Vestia
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Sundby 3
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:45
KFB
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Cøpenhavn United
Heimdal
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:30
Fremad Valby
HB 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
AB Tårnby 2
KFB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Vestia
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Heimdal
CIK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
HB 2
Cøpenhavn United
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Nørrebro United 2
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
AB Tårnby 2
Vestia
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
CIK
HB 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Sundby 3
Heimdal
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:15
Cøpenhavn United
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
KFB
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Vestia
KFB
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Heimdal
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:30
Fremad Valby
Cøpenhavn United
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
HB 2
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Nørrebro United 2
CIK
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
AB Tårnby 2
HB 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
CIK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Vestia
Heimdal
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Sundby 3
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:15
KFB
Cøpenhavn United
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Heimdal
KFB
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:30
Cøpenhavn United
CIK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:30
Fremad Valby
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Nørrebro United 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:30
HB 2
Vestia
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
AB Tårnby 2
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Vestia
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Heimdal
HB 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Sundby 3
Cøpenhavn United
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:15
KFB
CIK
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
CIK
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
15. okt
20:15
Cøpenhavn United
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:15
Fremad Valby
Vestia
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:30
Nørrebro United 2
Heimdal
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:45
KFB
HB 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
AB Tårnby 2
CIK
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Vestia
Cøpenhavn United
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Heimdal
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Sundby 3
KFB
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:45
HB 2
Nørrebro United 2
|