Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug
20:30
FB 22
Frem 16
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
B 1903 2
FA 2000 15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:30
Østerbro IF 10
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:30
Fremad Valby 9
KFB 11
|
|||||||||||||||||||
29. aug
20:30
Skovshoved IF 3
Bispebjerg 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Bispebjerg 2
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
HIK 2
FB 22
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FA 2000 15
Fremad Valby 9
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:45
Frem 16
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
KFB 11
Østerbro IF 10
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FA 2000 15
Bispebjerg 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FB 22
KFB 11
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:20
B 1903 2
Frem 16
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:30
Fremad Valby 9
Østerbro IF 10
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Bispebjerg 2
Fremad Valby 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
HIK 2
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:30
Skovshoved IF 3
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
KFB 11
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Frem 16
FA 2000 15
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:30
Østerbro IF 10
FB 22
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Bispebjerg 2
Frem 16
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FA 2000 15
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:40
B 1903 2
KFB 11
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:15
Fremad Valby 9
FB 22
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:30
HIK 2
Bispebjerg 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FB 22
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
03. okt
20:30
Skovshoved IF 3
Østerbro IF 10
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:45
KFB 11
FA 2000 15
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Frem 16
Fremad Valby 9
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:30
Østerbro IF 10
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FA 2000 15
Østerbro IF 10
|
|||||||||||||||||||
08. okt
20:40
B 1903 2
FB 22
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:30
Fremad Valby 9
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Bispebjerg 2
KFB 11
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:30
Frem 16
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:00
Skovshoved IF 3
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FB 22
FA 2000 15
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:30
Fremad Valby 9
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:45
KFB 11
Frem 16
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:30
Østerbro IF 10
Bispebjerg 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:30
HIK 2
KFB 11
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FA 2000 15
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
22. okt
20:45
B 1903 2
Fremad Valby 9
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Bispebjerg 2
FB 22
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:30
Frem 16
Østerbro IF 10
|