Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
20:00
KFUM
Skjold 13
|
|||||||||||||||||||
20. aug
20:30
FB 19
HB 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:45
KFB 6
Tsunami FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:30
Nørrebro United 6
Frem 12
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Union 11
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Tsunami FC
Nørrebro United 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:45
Skjold 13
Union 11
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Frem 12
FB 19
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
HB 10
KFUM
|
|||||||||||||||||||
08. sep
18:00
Sundby KFUM
KFB 6
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
KFUM
Frem 12
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:00
Tsunami FC
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Nørrebro United 6
FB 19
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:45
KFB 6
Skjold 13
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Union 11
HB 10
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:30
FB 19
KFUM
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
HB 10
KFB 6
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Skjold 13
Tsunami FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Frem 12
Union 11
|
|||||||||||||||||||
22. sep
18:00
Sundby KFUM
Nørrebro United 6
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:15
Tsunami FC
HB 10
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:45
KFB 6
Frem 12
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:30
Nørrebro United 6
KFUM
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Union 11
FB 19
|
|||||||||||||||||||
29. sep
18:00
Sundby KFUM
Skjold 13
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:15
KFUM
Union 11
|
|||||||||||||||||||
01. okt
20:30
FB 19
KFB 6
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:15
HB 10
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:45
Skjold 13
Nørrebro United 6
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:30
Frem 12
Tsunami FC
|
|||||||||||||||||||
07. okt
20:15
Tsunami FC
FB 19
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:45
Skjold 13
HB 10
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:45
KFB 6
KFUM
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:30
Nørrebro United 6
Union 11
|
|||||||||||||||||||
13. okt
18:00
Sundby KFUM
Frem 12
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:15
KFUM
Tsunami FC
|
|||||||||||||||||||
15. okt
20:30
FB 19
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:30
Frem 12
Skjold 13
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:30
Nørrebro United 6
HB 10
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Union 11
KFB 6
|
|||||||||||||||||||
22. okt
20:15
Tsunami FC
Union 11
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:15
Skjold 13
FB 19
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:45
KFB 6
Nørrebro United 6
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
HB 10
Frem 12
|
|||||||||||||||||||
27. okt
18:00
Sundby KFUM
KFUM
|