Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
18:15
Skjold 21
Bois Athletic FC
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:45
Vanløse 2
B 1960
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Frem 7
Arctos
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug
20:30
B.93 6
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Union 10
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:15
Arctos
Union 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
AB Tårnby
B.93 6
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
B 1960
Frem 7
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Bois Athletic FC
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Fremad Valby 6
Skjold 21
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Skjold 21
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Fremad Valby 6
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Frem 7
Bois Athletic FC
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:30
B.93 6
Arctos
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Union 10
B 1960
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:15
Arctos
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:15
Bois Athletic FC
Union 10
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
AB Tårnby
Skjold 21
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:15
B 1960
B.93 6
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:45
Vanløse 2
Frem 7
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:30
Skjold 21
Frem 7
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
AB Tårnby
Arctos
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Fremad Valby 6
B 1960
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:30
B.93 6
Bois Athletic FC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Union 10
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:15
Arctos
Skjold 21
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:45
B 1960
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
01. okt
20:15
Bois Athletic FC
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
01. okt
20:45
Vanløse 2
B.93 6
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Frem 7
Union 10
|
|||||||||||||||||||
07. okt
20:15
Arctos
B 1960
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
AB Tårnby
Bois Athletic FC
|
|||||||||||||||||||
08. okt
18:15
Skjold 21
Union 10
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
Fremad Valby 6
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
10. okt
20:30
B.93 6
Frem 7
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:15
Bois Athletic FC
Arctos
|
|||||||||||||||||||
15. okt
20:45
Vanløse 2
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:00
Frem 7
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:45
Skjold 21
B 1960
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Union 10
B.93 6
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:15
Arctos
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
AB Tårnby
Frem 7
|
|||||||||||||||||||
23. okt
19:15
Fremad Valby 6
Union 10
|
|||||||||||||||||||
24. okt
20:30
B.93 6
Skjold 21
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
B 1960
Bois Athletic FC
|