Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
19:15
HB 5
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:15
FB 8
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Valby 2
Skjold 11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
20:15
FC Afveje
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Laddersfield Town
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:30
Skovshoved IF
FB 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
ØKF 2
Valby 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:45
Skjold 11
FC Afveje
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Østerbro IF 4
HB 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:30
Nørrebro United 4
Laddersfield Town
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
HB 5
Skjold 11
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Valby 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:00
FC Afveje
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:30
Skovshoved IF
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:15
FB 8
Laddersfield Town
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
ØKF 2
HB 5
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:30
Skjold 11
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:15
Laddersfield Town
Valby 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Østerbro IF 4
FB 8
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Nørrebro United 4
FC Afveje
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
HB 5
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:15
FC Afveje
Laddersfield Town
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:30
Skovshoved IF
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:15
FB 8
Valby 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Østerbro IF 4
Skjold 11
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Valby 2
FC Afveje
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:30
Skjold 11
FB 8
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
ØKF 2
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:00
Laddersfield Town
HB 5
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:30
Nørrebro United 4
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
20:30
Skovshoved IF
Laddersfield Town
|
|||||||||||||||||||
08. okt
20:45
Skjold 11
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:15
FB 8
FC Afveje
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:30
HB 5
Valby 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Østerbro IF 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
14. okt
19:00
Valby 2
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:00
FC Afveje
HB 5
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:00
Laddersfield Town
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:15
FB 8
ØKF 2
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Nørrebro United 4
Skjold 11
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:45
Skjold 11
Laddersfield Town
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
ØKF 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
22. okt
20:30
Skovshoved IF
FC Afveje
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:30
HB 5
FB 8
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Østerbro IF 4
Valby 2
|