Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug
18:55
Frem 3
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
FB 12
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:30
Union 9
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:45
Skjold 9
FC Breeze
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Nørrebro United 5
KFB 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
FC Breeze
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FA 2000 7
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:00
Brønshøj
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:30
KFB 3
Union 9
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Ørestad IF
FB 12
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:00
Brønshøj
FC Breeze
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Nørrebro United 5
Union 9
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:45
Skjold 9
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Frem 3
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
FB 12
KFB 3
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
FC Breeze
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FA 2000 7
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:30
KFB 3
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Ørestad IF
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Union 9
FB 12
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
FC Breeze
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
26. sep
21:00
Brønshøj
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Frem 3
KFB 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Skjold 9
Union 9
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:30
Nørrebro United 5
FB 12
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FA 2000 7
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:00
Union 9
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:30
KFB 3
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
FB 12
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Ørestad IF
FC Breeze
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:00
FC Breeze
KFB 3
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FA 2000 7
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
20:00
Brønshøj
Union 9
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Frem 3
FB 12
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Nørrebro United 5
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
15. okt
20:45
Skjold 9
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:00
Union 9
FC Breeze
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:30
KFB 3
FA 2000 7
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
FB 12
Brønshøj
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:30
Nørrebro United 5
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
21. okt
19:00
FC Breeze
FB 12
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FA 2000 7
Union 9
|
|||||||||||||||||||
24. okt
20:00
Brønshøj
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:40
Frem 3
Nørrebro United 5
|
|||||||||||||||||||
26. okt
16:00
Ørestad IF
KFB 3
|