Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:30
HB 3
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
FA 2000 5
ØKF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:30
Hekla
Union 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
20:15
Frederiksberg Rangers
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:30
Skjold 3
Skjold
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
ØKF
Hekla
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Østerbro IF
HB 3
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Union 5
Frederiksberg Rangers
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Skjold
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Fremad Valby 4
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
ØKF
Skjold
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FA 2000 5
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:30
Skjold 3
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Hekla
Frederiksberg Rangers
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:45
HB 3
Union 5
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
Frederiksberg Rangers
HB 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:15
Skjold
Hekla
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Union 5
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Østerbro IF
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Fremad Valby 4
ØKF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
ØKF
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FA 2000 5
Union 5
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:30
Hekla
HB 3
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:15
Skjold 3
Frederiksberg Rangers
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:15
Skjold
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
01. okt
19:00
Frederiksberg Rangers
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:30
Union 5
ØKF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:30
HB 3
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:30
Østerbro IF
Skjold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Fremad Valby 4
Hekla
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
ØKF
Frederiksberg Rangers
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FA 2000 5
HB 3
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:30
Hekla
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:15
Skjold
Union 5
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Fremad Valby 4
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:15
Frederiksberg Rangers
Skjold
|
|||||||||||||||||||
15. okt
19:30
Skjold 3
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:45
Hekla
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
18. okt
19:30
Union 5
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:45
HB 3
ØKF
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
ØKF
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FA 2000 5
Hekla
|
|||||||||||||||||||
25. okt
19:30
Skjold
HB 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Fremad Valby 4
Frederiksberg Rangers
|
|||||||||||||||||||
27. okt
17:45
Østerbro IF
Union 5
|