Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
20:30
KB 3
FB 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Amager FF
Union 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:15
Únigadores Sports Club
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Fremad Valby 2
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Nørrebro United 3
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FA 2000 4
Únigadores Sports Club
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Fremad Amager
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:00
Union 3
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:30
FB 2
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Rødovre
KB 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:30
KB 3
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Únigadores Sports Club
Union 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:30
Nørrebro United 3
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Rødovre
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Amager FF
FB 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FA 2000 4
KB 3
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Fremad Amager
Únigadores Sports Club
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Fremad Valby 2
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:00
Union 3
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:30
FB 2
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FA 2000 4
Union 3
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
Únigadores Sports Club
FB 2
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:30
KB 3
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Rødovre
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:30
Nørrebro United 3
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Fremad Amager
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Fremad Valby 2
Únigadores Sports Club
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:00
Union 3
KB 3
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:30
FB 2
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Amager FF
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FA 2000 4
FB 2
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:00
Únigadores Sports Club
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:00
Union 3
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:30
KB 3
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Rødovre
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
16. okt
18:00
Fremad Valby 2
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:00
KB 3
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:30
FB 2
Union 3
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Amager FF
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
20. okt
11:30
Nørrebro United 3
Únigadores Sports Club
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FA 2000 4
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Fremad Amager
FB 2
|
|||||||||||||||||||
22. okt
19:00
Únigadores Sports Club
KB 3
|
|||||||||||||||||||
23. okt
20:00
Union 3
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Rødovre
Nørrebro United 3
|