Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:00
Nørrebro United 2
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
FB 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Vestia 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Skjold
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Oversidder
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
HIK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
GVI 2
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Sundby 3
Skjold
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Hellas
FB 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
FA 2000 2
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Nørrebro United 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
FB 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Vestia 2
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Oversidder
Skjold
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
HIK 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Sundby 3
FB 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
FA 2000 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
GVI 2
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hellas
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Skjold
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Nørrebro United 2
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
HIK 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
FB 2
Skjold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
FA 2000 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Oversidder
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Vestia 2
FB 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Hellas
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
GVI 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Sundby 3
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
16:00
Skjold
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:15
Nørrebro United 2
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Hellas
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Oversidder
FB 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
HIK 2
Skjold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
FA 2000 2
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Vestia 2
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Skjold
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Oversidder
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Sundby 3
Hellas
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
FB 2
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Hellas
Skjold
|
|||||||||||||||||||
26. okt
16:00
GVI 2
Sundby 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
FA 2000 2
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Nørrebro United 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
HIK 2
FB 2
|