Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
22:00
Oversidder
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:45
K.B.
Skjold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Brønshøj/Fix
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
FB 3
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Rødovre
Hekla
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Fremad Valby
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Skjold
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Østerbro IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Jægersborg BK
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Hekla
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:30
Nørrebro United
FB 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Ørestad IF
K.B.
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Oversidder
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Brønshøj/Fix
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Fremad Valby
FB 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
K.B.
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Rødovre
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Hekla
Skjold
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Skjold
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Østerbro IF
K.B.
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:00
FB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Jægersborg BK
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Nørrebro United
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Ørestad IF
Hekla
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Brønshøj/Fix
FB 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Fremad Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Rødovre
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:45
Skjold
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hekla
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
K.B.
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Østerbro IF
Hekla
|
|||||||||||||||||||
18. sep
22:00
Oversidder
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Jægersborg BK
Skjold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
FB 3
K.B.
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
Nørrebro United
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Ørestad IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
K.B.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Fremad Valby
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Rødovre
FB 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Hekla
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Skjold
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Ørestad IF
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Oversidder
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Østerbro IF
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:00
Brønshøj/Fix
K.B.
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
FB 3
Hekla
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Jægersborg BK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:15
Nørrebro United
Skjold
|
|||||||||||||||||||
08. okt
17:30
Rødovre
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Jægersborg BK
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Fremad Valby
K.B.
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:30
Skjold
FB 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Ørestad IF
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Oversidder
Skjold
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:00
Brønshøj/Fix
Hekla
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
Fremad Valby
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
FB 3
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
K.B.
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Nørrebro United
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Ørestad IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Østerbro IF
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Rødovre
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Jægersborg BK
FB 3
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:30
Skjold
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Hekla
K.B.
|