Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
K.B. 2
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B.93
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Vanløse
Hellas
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
B 1903
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Brønshøj/Fix
Hekla
|
|||||||||||||||||||
18. aug
22:00
Oversidder
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Hellas
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
Hekla
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:45
HIK 2
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Jægersborg BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Rødovre
B 1903
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Skovshoved IF
B.93
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
K.B. 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Vanløse
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Jægersborg BK
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
B 1903
Hekla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Brønshøj/Fix
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
22:00
Oversidder
B.93
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hellas
B 1903
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Hekla
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
HIK 2
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
B.93
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Skovshoved IF
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
K.B. 2
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Jægersborg BK
Hellas
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1903
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Rødovre
Hekla
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Brønshøj/Fix
B.93
|
|||||||||||||||||||
15. sep
22:00
Oversidder
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Hellas
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
B.93
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Vanløse
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:15
Skovshoved IF
B 1903
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
HIK 2
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
K.B. 2
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Hekla
Hellas
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Jægersborg BK
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
B 1903
B.93
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Rødovre
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
22:00
Oversidder
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Hellas
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
B.93
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Skovshoved IF
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:30
HIK 2
Hekla
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Vanløse
B 1903
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Brønshøj/Fix
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:25
B 1903
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:30
Rødovre
B.93
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Hellas
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Hekla
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Jægersborg BK
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
13. okt
22:00
Oversidder
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
K.B. 2
B 1903
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
B.93
Hekla
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Vanløse
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
19. okt
22:00
Oversidder
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Brønshøj/Fix
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
15:00
Skovshoved IF
Hellas
|
|||||||||||||||||||
25. okt
18:00
Hekla
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
26. okt
09:30
HIK 2
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Hellas
B.93
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Jægersborg BK
K.B. 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
B 1903
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Rødovre
Brønshøj/Fix
|