Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
Skjold
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
GVI 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Tårnby FF
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Dragør BK
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Brønshøj/Fix 2
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:45
K.B. 4
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
AB Tårnby 2
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Vanløse 2
Brønshøj/Fix 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Østerbro IF
Skjold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
22:00
Oversidder
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Skjold
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
K.B. 4
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Tårnby FF
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Brønshøj/Fix 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
GVI 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
AB Tårnby 2
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Dragør BK
Brønshøj/Fix 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Vanløse 2
Skjold
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Østerbro IF
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
22:00
Oversidder
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Skjold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Tårnby FF
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
GVI 2
Brønshøj/Fix 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
K.B. 4
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Østerbro IF
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Dragør BK
Skjold
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Brønshøj/Fix 2
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
AB Tårnby 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Vanløse 2
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
22:00
Oversidder
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
GVI 2
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
K.B. 4
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
AB Tårnby 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
15:00
Skjold
Brønshøj/Fix 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Østerbro IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Oversidder
AB Tårnby 2
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:30
GVI 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Tårnby FF
Skjold
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Dragør BK
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
16. okt
18:00
Brønshøj/Fix 2
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
25. okt
17:45
K.B. 4
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:30
Skjold
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
AB Tårnby 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Vanløse 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
Østerbro IF
Brønshøj/Fix 2
|