Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:00
Kastrup
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
Østerbro IF 3
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
FA 2000 2
FB 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
K.B. 4
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Dragør BK
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:00
FB 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Fremad Amager 3
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Jægersborg BK
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Hvidovre IF 3
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:40
Skjold 2
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:30
K.B. 4
FB 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Skjold 2
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Kastrup
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Østerbro IF 3
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Dragør BK
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Fremad Amager 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Hvidovre IF 3
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
FA 2000 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Jægersborg BK
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:00
FB 2
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
K.B. 4
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Kastrup
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Østerbro IF 3
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Fremad Amager 3
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Skjold 2
FB 2
|
|||||||||||||||||||
27. sep
17:00
FB 2
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Dragør BK
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Hvidovre IF 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
FA 2000 2
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Jægersborg BK
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Hvidovre IF 3
FB 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Kastrup
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Skjold 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Fremad Amager 3
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Østerbro IF 3
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
K.B. 4
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
FA 2000 2
Fremad Amager 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Jægersborg BK
Hvidovre IF 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
Østerbro IF 3
FB 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Dragør BK
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
25. okt
17:00
FB 2
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Skjold 2
K.B. 4
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Fremad Amager 3
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Hvidovre IF 3
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Kastrup
Østerbro IF 3
|