Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
17:00
Fremad Valby
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Sundby Bk.
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Skovshoved IF
FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
B 1903
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
FB
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Ørestad IF
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Vanløse
B 1903
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
HIK
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Brønshøj/Fix
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:00
Fremad Valby
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Sundby Bk.
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
B 1903
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Rødovre
FB
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Vanløse
HIK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
HIK
B 1903
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
FB
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Ørestad IF
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Skovshoved IF
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Brønshøj/Fix
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Skovshoved IF
HIK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
Rødovre
HIK
|
|||||||||||||||||||
20. sep
17:00
Fremad Valby
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
B 1903
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Rødovre
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
HIK
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Vanløse
FB
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Sundby Bk.
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Ørestad IF
B 1903
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
FB
HIK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Brønshøj/Fix
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:30
Skovshoved IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
04. okt
17:00
Fremad Valby
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
B 1903
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Ørestad IF
FB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
Vanløse
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
HIK
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
Brønshøj/Fix
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Sundby Bk.
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
B 1903
FB
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:00
Rødovre
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
25. okt
17:00
Fremad Valby
B 1903
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Ørestad IF
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
FB
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
27. okt
15:00
Vanløse
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
HIK
Sundby Bk.
|