Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
16:00
B.93 3
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Vestia 2
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Skjold 2
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
GVI 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. aug
18:00
Vanløse 2
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Frem 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Dragør BK
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Rødovre
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Oversidder
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
K.B. 3
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vestia 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
GVI 2
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Frem 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
B.93 3
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Vanløse 2
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Oversidder
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Dragør BK
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Skjold 2
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Rødovre
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
K.B. 3
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Vanløse 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Dragør BK
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
GVI 2
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Frem 2
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
B.93 3
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Vestia 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
K.B. 3
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Skjold 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Rødovre
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Oversidder
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Dragør BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
K.B. 3
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
GVI 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Frem 2
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
18:00
Vanløse 2
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
GVI 2
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Oversidder
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Vestia 2
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Skjold 2
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
16:00
B.93 3
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Vanløse 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Frem 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Dragør BK
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
K.B. 3
Skjold 2
|