Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
18:30
Hellas
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
Fix
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
K.B. 3
Skjold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Fremad Valby
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
FB
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Vanløse 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
B 1908 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
FA 2000 2
Fix
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Skovshoved IF
FB
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Tårnby FF
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Skjold
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
Østerbro IF
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Fremad Valby
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
K.B. 3
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Hellas
FB
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Fix
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:30
B 1908 2
Skjold
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
FA 2000 2
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Skovshoved IF
Fix
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Tårnby FF
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
FB
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Vanløse 2
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Skjold
Hellas
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Østerbro IF
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hellas
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Fix
FB
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
K.B. 3
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:30
B 1908 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Fremad Valby
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:40
Skjold
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Hellas
Fix
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:15
B 1908 2
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
FA 2000 2
Skjold
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Skovshoved IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Tårnby FF
Hellas
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
FB
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Vanløse 2
Fix
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Østerbro IF
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:00
K.B. 3
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Fremad Valby
FB
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Tårnby FF
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:40
Skjold
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:30
Fix
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
FA 2000 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
FB
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Skovshoved IF
Skjold
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Vanløse 2
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Østerbro IF
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:15
Skovshoved IF
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:30
B 1908 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hellas
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Fremad Valby
Fix
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Tårnby FF
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:40
Skjold
FB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
FA 2000 2
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:30
Fix
B 1908 2
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
K.B. 3
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Hellas
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
16:00
FB
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
Vanløse 2
Skjold
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
FA 2000 2
FB
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
B 1908 2
K.B. 3
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Skjold
Fix
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Tårnby FF
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Fremad Valby
Hellas
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
Østerbro IF
Skovshoved IF
|