Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
18:00
Ålholm IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
Hundested IK
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Værløse BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Frederikssund IK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Farum BK
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Hillerød Fodbold
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:15
BFC Lundegården
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hareskov IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:30
Frederikssund IK
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Værløse BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hundested IK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Lynge-Uggeløse IF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Farum BK
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
BFC Lundegården
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Ålholm IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hareskov IF
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Hillerød Fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:30
Frederikssund IK
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Værløse BK
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
Lynge-Uggeløse IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Farum BK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Ålholm IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hundested IK
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
BFC Lundegården
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hareskov IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Frederikssund IK
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
BFC Lundegården
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:30
Farum BK
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Ålholm IF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Værløse BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hundested IK
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Frederikssund IK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hareskov IF
BFC Lundegården
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:15
BFC Lundegården
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:15
Lynge-Uggeløse IF
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Hillerød Fodbold
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:30
Farum BK
Frederikssund IK
|