Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
OKS
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Vindinge BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Boldklubben Marienlyst
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Fjordager IF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:30
KUU
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:50
Tarup/Paarup IF
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Vindinge BK
KUU
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Dalum IF
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
Aarslev BK
OKS
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
KUU
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Verninge IF
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
OKS
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Boldklubben Marienlyst
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Hesselager Fodbold
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Fjordager IF
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
KUU
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:50
Tarup/Paarup IF
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Vindinge BK
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Dalum IF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Verninge IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Boldklubben Marienlyst
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
OKS
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Hesselager Fodbold
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Aarslev BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:30
Fjordager IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:15
KUU
OKS
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Vindinge BK
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Boldklubben Marienlyst
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Dalum IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:30
Verninge IF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Tarup/Paarup IF
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
OKS
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Hesselager Fodbold
KUU
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Fjordager IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Aarslev BK
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:15
KUU
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Vindinge BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Boldklubben Marienlyst
Hesselager Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Dalum IF
Verninge IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Fjordager IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:30
Verninge IF
Vindinge BK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Tarup/Paarup IF
KUU
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Hesselager Fodbold
Fjordager IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
OKS
Dalum IF
|