Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
18:30
FC Østfyn
0
Aarslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Tarup/Paarup IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
BBB/SB
OB (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Tved BK
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
SUB Ullerslev
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Langeskov IF
ERI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
OKS
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
OB (2)
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Aarslev BK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
MG & BK
FC Østfyn
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
BBB/SB
OKS
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
SUB Ullerslev
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
ERI
FC Østfyn
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Langeskov IF
OB (2)
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:45
Tarup/Paarup IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:00
OKS
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Aarslev BK
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
OB (2)
ERI
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Tved BK
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Nyborg G & IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
SUB Ullerslev
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
FC Østfyn
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
BBB/SB
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
OB (2)
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
ERI
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Tved BK
FC Østfyn
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Langeskov IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
ERI
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
OKS
OB (2)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
MG & BK
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Nyborg G & IF
ERI
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Tarup/Paarup IF
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:45
Aarslev BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
FC Østfyn
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Langeskov IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Nyborg G & IF
OKS
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
BBB/SB
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
OB (2)
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
ERI
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
SUB Ullerslev
FC Østfyn
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
OKS
ERI
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
Tarup/Paarup IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
Tved BK
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
MG & BK
OB (2)
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Aarslev BK
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:30
FC Østfyn
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Nyborg G & IF
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
OKS
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Langeskov IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
15:00
OB (2)
FC Østfyn
|
|||||||||||||||||||
06. okt
15:00
ERI
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Nyborg G & IF
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
MG & BK
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:00
SUB Ullerslev
Tved BK
|
|||||||||||||||||||
17. okt
18:30
FC Østfyn
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:00
Tarup/Paarup IF
OB (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Tved BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
ERI
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
BBB/SB
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
21. okt
19:00
MG & BK
OKS
|
|||||||||||||||||||
23. okt
19:00
SUB Ullerslev
ERI
|
|||||||||||||||||||
24. okt
19:00
Nyborg G & IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Langeskov IF
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Aarslev BK
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
OKS
FC Østfyn
|
|||||||||||||||||||
27. okt
15:00
OB (2)
Tved BK
|