Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
19:00
Brede IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Helsinge Fodbold
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:00
Slangerup & Omegn IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
AB
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Ølstykke FC
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Melby-Liseleje IF
AB
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Brøndbyernes IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Brede IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
AB
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Avedøre IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Oversidder
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Ølstykke FC
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:45
Ålholm IF
AB
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Melby-Liseleje IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Brede IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
AB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Melby-Liseleje IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
Avedøre IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Melby-Liseleje IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Brøndbyernes IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Oversidder
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Slangerup & Omegn IF
AB
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Ålholm IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:30
Helsinge Fodbold
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:30
Avedøre IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Ølstykke FC
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
AB
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:15
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Brøndbyernes IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Helsinge Fodbold
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Brede IF
AB
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Slangerup & Omegn IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Avedøre IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Brøndbyernes IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
18:00
Ålholm IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:15
Ølstykke FC
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:15
AB
Brøndbyernes IF
|