Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:30
FIF, Hillerød
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Ølsted IF
Hornbæk
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Esrum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Brødeskov IF
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Gilleleje FK
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Melby-Liseleje IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Helsingør IF Fodbold
Esrum IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Hornbæk
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Oversidder
Ølsted IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Helsingør IF Fodbold
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:30
FIF, Hillerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:45
Esrum IF
Ølsted IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hornbæk
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:30
Brødeskov IF
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Gilleleje FK
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Melby-Liseleje IF
Esrum IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Ølsted IF
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Oversidder
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Hornbæk
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Helsingør IF Fodbold
Hornbæk
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Melby-Liseleje IF
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:15
Esrum IF
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Ølsted IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Brødeskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Gilleleje FK
Esrum IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:30
FIF, Hillerød
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Ølsted IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Oversidder
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:00
Hornbæk
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Gilleleje FK
Hornbæk
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:15
Helsingør IF Fodbold
Ølsted IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:30
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:45
Esrum IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Brødeskov IF
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:45
Ølsted IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:30
FIF, Hillerød
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:30
Esrum IF
Hornbæk
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:30
Oversidder
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:45
VTF (Vejby/Tisvilde)
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
07. okt
18:00
Gilleleje FK
Ølsted IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:15
Helsingør IF Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:30
Melby-Liseleje IF
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Hornbæk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:30
Brødeskov IF
Esrum IF
|