Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug
17:00
Gundsølille SGIF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
14. aug
17:30
FC Lejre
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
17:30
Raklev GI
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Rørby-Værslev IF
Såby/Hvalsø
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Jyllinge FC
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Såby/Hvalsø
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Svogerslev BK
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Herstedøster IC
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Taastrup FC
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Gundsølille SGIF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
FC Lejre
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Såby/Hvalsø
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Rørby-Værslev IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Raklev GI
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Jyllinge FC
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Svogerslev BK
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Taastrup FC
Såby/Hvalsø
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Herstedøster IC
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:00
Gundsølille SGIF
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
FC Lejre
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Rørby-Værslev IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Såby/Hvalsø
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Svogerslev BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:30
Raklev GI
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Jyllinge FC
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Herstedøster IC
Såby/Hvalsø
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Taastrup FC
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:00
Gundsølille SGIF
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Svogerslev BK
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Såby/Hvalsø
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Taastrup FC
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Rørby-Værslev IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. okt
17:00
Gundsølille SGIF
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
FC Lejre
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Såby/Hvalsø
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Raklev GI
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Herstedøster IC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:15
Jyllinge FC
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Såby/Hvalsø
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Rørby-Værslev IF
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:30
Svogerslev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:30
Taastrup FC
Raklev GI
|