Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
17:30
Værløse BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Stenløse BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
AB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
LSF
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Lundtofte Boldklub
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
AB
LSF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
IF Skjold Birkerød
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
LSF
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:15
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Stenløse BK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
AB
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Værløse BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hillerød Fodbold
LSF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Lyngby Boldklub 1921
AB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Hillerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
LSF
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
AB
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Lundtofte Boldklub
AB
|
|||||||||||||||||||
19. sep
17:30
Værløse BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:30
Stenløse BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Lyngby Boldklub 1921
LSF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
LSF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
AB
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Lyngby Boldklub 1921
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:30
Hillerød Fodbold
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Lundtofte Boldklub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:30
Værløse BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:30
Stenløse BK
AB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:30
LSF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Hillerød Fodbold
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
AB
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
IF Skjold Birkerød
Lundtofte Boldklub
|