Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
19:00
Taastrup Idrætsforening
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
BSF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Slangerup & Omegn IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Bagsværd BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Ølstykke FC
LSF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Taastrup FC
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
FC Holte
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
LSF
BSF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Slangerup & Omegn IF
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
BSF
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
FC Holte
LSF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Ølstykke FC
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Taastrup Idrætsforening
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
BSF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Bagsværd BK
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Taastrup FC
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
LSF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
BSF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Slangerup & Omegn IF
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
FC Holte
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Ølstykke FC
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
LSF
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Taastrup Idrætsforening
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Hørsholm-Usserød IK
LSF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Bagsværd BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Taastrup FC
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
BSF
Taastrup Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Slangerup & Omegn IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
FC Holte
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
LSF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:00
Slangerup & Omegn IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:30
Taastrup Idrætsforening
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Bagsværd BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Taastrup FC
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Ølstykke FC
BSF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
BSF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
FC Holte
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
LSF
Taastrup Idrætsforening
|