Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
13:00
Brøndby Strand IK
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Vallensbæk IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
LSF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Greve Fodbold
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Hvalsø/Såby
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Albertslund IF
LSF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Raklev GI
Hvalsø/Såby
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Taastrup FC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Kalundborg GB
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Kirke Hyllinge IF
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Taastrup FC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hvalsø/Såby
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Vallensbæk IF
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
LSF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Greve Fodbold
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Albertslund IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Raklev GI
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Kalundborg GB
LSF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Brøndby Strand IK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
Hvalsø/Såby
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Albertslund IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Taastrup FC
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hvalsø/Såby
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
LSF
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Raklev GI
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Kalundborg GB
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Brøndby Strand IK
LSF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Vallensbæk IF
Hvalsø/Såby
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
27. sep
17:30
Albertslund IF
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Raklev GI
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Taastrup FC
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
LSF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Greve Fodbold
Hvalsø/Såby
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Brøndby Strand IK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Hvalsø/Såby
LSF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Vallensbæk IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Kirke Hyllinge IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Greve Fodbold
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:00
Albertslund IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Raklev GI
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Kalundborg GB
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:45
Taastrup FC
Hvalsø/Såby
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:30
LSF
Greve Fodbold
|