Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:30
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Melby-Liseleje IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:30
Hillerød Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:30
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:45
Melby-Liseleje IF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Lynge-Uggeløse IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:30
IF Skjold Birkerød
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:45
Melby-Liseleje IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:30
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Allerød Fodbold Klub
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:30
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:15
Lynge-Uggeløse IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:45
Melby-Liseleje IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:30
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
07. okt
17:00
Lynge-Uggeløse IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:30
Hillerød Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Allerød Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
IF Skjold Birkerød
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. okt
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:45
Melby-Liseleje IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. okt
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Allerød Fodbold Klub
|