Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
18:00
VG Fodbold
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
BK Avarta
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Rebæk IF
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
FC Storebælt
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Karlslunde IF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:15
Køge Nord FC
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Lynge-Broby IF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
IF Frem Bjæverskov
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Ejby IF Fodbold
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Orient GI
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
IF Frem Bjæverskov
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
BK Avarta
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Rebæk IF
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
FC Storebælt
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
VG Fodbold
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
Køge Nord FC
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Lynge-Broby IF
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Ejby IF Fodbold
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Karlslunde IF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Orient GI
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:45
Køge Nord FC
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
VG Fodbold
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
IF Frem Bjæverskov
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Rebæk IF
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
FC Storebælt
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
IF Frem Bjæverskov
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
BK Avarta
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Lynge-Broby IF
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Karlslunde IF
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Ejby IF Fodbold
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:15
Køge Nord FC
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:00
Ejby IF Fodbold
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
IF Frem Bjæverskov
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Rebæk IF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
FC Storebælt
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
BK Avarta
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:30
FC Storebælt
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
Orient GI
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
VG Fodbold
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Karlslunde IF
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
IF Frem Bjæverskov
VG Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Ejby IF Fodbold
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:15
Køge Nord FC
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Rebæk IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Lynge-Broby IF
Orient GI
|