Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Stenløse BK
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Hundested IK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:15
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Måløv BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Lundtofte Boldklub
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Humlebæk BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hornbæk IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
IF Skjold Birkerød
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
FC Rudersdal
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Stenløse BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hundested IK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Måløv BK
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Lundtofte Boldklub
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Humlebæk BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
Hareskov IF
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hornbæk IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
IF Skjold Birkerød
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
FC Rudersdal
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Stenløse BK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Måløv BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hundested IK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hornbæk IF
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Lundtofte Boldklub
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
Hareskov IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Humlebæk BK
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
IF Skjold Birkerød
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
FC Rudersdal
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Humlebæk BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Hundested IK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Måløv BK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Hornbæk IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Stenløse BK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Lundtofte Boldklub
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hundested IK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:15
Hareskov IF
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
FC Rudersdal
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:30
Humlebæk BK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Måløv BK
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Hornbæk IF
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Stenløse BK
|