Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
19:00
Dianalund IF
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Ringsted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Holbæk B&I
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
FC Nakskov
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Raklev GI
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Karlslunde IF
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Nykøbing FC
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Solrød FC
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Oversidder
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Dianalund IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
FC Nakskov
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Holbæk B&I
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:45
Nykøbing FC
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Raklev GI
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
06. sep
13:30
Oversidder
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Ringsted IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Solrød FC
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Karlslunde IF
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Dianalund IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
FC Nakskov
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Holbæk B&I
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Nykøbing FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Solrød FC
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep
13:30
Oversidder
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Karlslunde IF
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Ringsted IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Raklev GI
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Karlslunde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Holbæk B&I
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Nykøbing FC
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Dianalund IF
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Solrød FC
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:30
Ringsted IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
FC Nakskov
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Dianalund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Raklev GI
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Karlslunde IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Holbæk B&I
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Nykøbing FC
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
Solrød FC
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK
|