Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Græsted IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Espergærde IF
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Frederikssund IK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Snekkersten IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hillerød Fodbold
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Farum BK
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Helsinge Fodbold
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Helsingør IF Fodbold
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Farum BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Frederikssund IK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Græsted IF
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Fredensborg BI
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Snekkersten IF
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Espergærde IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Helsinge Fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Helsingør IF Fodbold
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:30
Frederikssund IK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Snekkersten IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Farum BK
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Græsted IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Helsinge Fodbold
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hillerød Fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Espergærde IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Fredensborg BI
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Helsingør IF Fodbold
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
27. sep
17:30
Frederikssund IK
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Snekkersten IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Farum BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Helsinge Fodbold
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hillerød Fodbold
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Græsted IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Espergærde IF
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Fredensborg BI
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:30
Farum BK
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:00
Frederikssund IK
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Snekkersten IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
15:00
Helsingør IF Fodbold
Hillerød Fodbold
|