Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Tune IF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Rosenhøj BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:10
B. 1973, Herlev
BSF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Hundige BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:45
Taastrup FC
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Solrød FC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
BSF
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
BK Avarta
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Albertslund BS 72
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Solrød FC
BSF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Tune IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Greve Fodbold
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:15
B. 1973, Herlev
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Hundige BK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Taastrup FC
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
BSF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
BK Avarta
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Rosenhøj BK
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Albertslund BS 72
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
BSF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Solrød FC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Greve Fodbold
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Hundige BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:30
B. 1973, Herlev
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:45
Taastrup FC
BSF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Tune IF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
Albertslund BS 72
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
BK Avarta
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Rosenhøj BK
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Solrød FC
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
BSF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
BK Avarta
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Greve Fodbold
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:30
Hundige BK
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Tune IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Albertslund BS 72
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Rosenhøj BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Greve Fodbold
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:30
B. 1973, Herlev
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
08. okt
18:45
Taastrup FC
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Solrød FC
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
BSF
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
BK Avarta
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:30
Hundige BK
Greve Fodbold
|