Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
18:00
Lundtofte Boldklub
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Frederikssund IK
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Herlev IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Brøndbyernes IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
FC Holte
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Hareskov IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Oversidder
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Farum BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Hillerød Fodbold
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
FC Rudersdal (1)
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Lundtofte Boldklub
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Frederikssund IK
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Hareskov IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:30
FC Holte
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Herlev IF
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
FC Rudersdal (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Oversidder
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Farum BK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hillerød Fodbold
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:30
Frederikssund IK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Brøndbyernes IF
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
FC Holte
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Hillerød Fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Lundtofte Boldklub
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Herlev IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
FC Rudersdal (1)
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Farum BK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Hareskov IF
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Hillerød Fodbold
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Farum BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Frederikssund IK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
FC Holte
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
04. okt
17:30
Frederikssund IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Herlev IF
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Brøndbyernes IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
FC Rudersdal (1)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Lundtofte Boldklub
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Hareskov IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Farum BK
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Oversidder
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
FC Holte
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Hillerød Fodbold
Lundtofte Boldklub
|