Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:30
Virum-Sorgenfri BK
AB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Oversidder
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
FC Rudersdal
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
IF Skjold Birkerød
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
AB
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
Ålholm IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Frem Hellebæk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Gladsaxe-Hero BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Hareskov IF
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:15
Virum-Sorgenfri BK
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
FC Rudersdal
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
IF Skjold Birkerød
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Hareskov IF
AB
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
AB
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Ålholm IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Frem Hellebæk
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Gladsaxe-Hero BK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
AB
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
FC Rudersdal
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Hareskov IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Ålholm IF
AB
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Frem Hellebæk
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Gladsaxe-Hero BK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
AB
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Gladsaxe-Hero BK
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
FC Rudersdal
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Oversidder
AB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Frem Hellebæk
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
IF Skjold Birkerød
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
AB
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:00
Ålholm IF
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
Gladsaxe-Hero BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
FC Rudersdal
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
|