Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
18:30
SSL
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Lynge-Uggeløse IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
Espergærde IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Helsinge Fodbold
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Ålholm IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Brødeskov IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Melby-Liseleje IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
FC Hornsherred
SSL
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
FC Rudersdal
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Slagslunde-Ganløse IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Lynge-Uggeløse IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Helsinge Fodbold
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Ålholm IF
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
SSL
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
FC Hornsherred
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:30
Melby-Liseleje IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Espergærde IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:30
Brødeskov IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
FC Rudersdal
SSL
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
Melby-Liseleje IF
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Ålholm IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
SSL
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:45
Brødeskov IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
FC Hornsherred
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Espergærde IF
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Helsinge Fodbold
SSL
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:30
FC Rudersdal
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
FC Hornsherred
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Lynge-Uggeløse IF
SSL
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Melby-Liseleje IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Espergærde IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Helsinge Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
15:30
FC Rudersdal
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
07. okt
18:30
SSL
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:30
Brødeskov IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Slagslunde-Ganløse IF
SSL
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
FC Hornsherred
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:30
Melby-Liseleje IF
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Ålholm IF
Lynge-Uggeløse IF
|