Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
19:30
Avedøre IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Vester Fodbold
Svogerslev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
B. 77, Rødovre
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Ishøj IF
BK Vest, Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
FC Ishøj
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Solrød FC (1)
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Svogerslev BK (2)
Solrød FC (1)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Ejby IF 1968
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Albertslund BS 72
Vester Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Herstedøster IC
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Albertslund IF (2)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
BK Vest, Rødovre (2)
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Vester Fodbold
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
B. 77, Rødovre
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Ishøj IF
Svogerslev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
FC Ishøj
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Solrød FC (1)
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
BK Vest, Rødovre (2)
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Svogerslev BK (2)
BK Vest, Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Ejby IF 1968
Solrød FC (1)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Albertslund BS 72
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Herstedøster IC
Vester Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Albertslund IF (2)
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Avedøre IF
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Vester Fodbold
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
FC Ishøj
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
Ishøj IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Solrød FC (1)
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Albertslund IF (2)
Svogerslev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
BK Vest, Rødovre (2)
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Avedøre IF
Solrød FC (1)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Svogerslev BK (2)
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
B. 77, Rødovre
Vester Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Ejby IF 1968
BK Vest, Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Albertslund BS 72
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:30
Herstedøster IC
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Svogerslev BK (2)
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Solrød FC (1)
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Albertslund IF (2)
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
FC Ishøj
Vester Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
BK Vest, Rødovre (2)
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
Ishøj IF
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Avedøre IF
BK Vest, Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Vester Fodbold
Solrød FC (1)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
B. 77, Rødovre
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Ejby IF 1968
Svogerslev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Albertslund BS 72
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Herstedøster IC
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Svogerslev BK (2)
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:30
Albertslund IF (2)
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
FC Ishøj
Solrød FC (1)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
16:00
Ishøj IF
Vester Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Albertslund BS 72
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
BK Vest, Rødovre (2)
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
16. okt
17:30
Avedøre IF
Svogerslev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
Vester Fodbold
BK Vest, Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:00
B. 77, Rødovre
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
11:00
Solrød FC (1)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
11:30
Herstedøster IC
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
FC Ishøj
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Svogerslev BK (2)
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Ejby IF 1968
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:30
Albertslund IF (2)
Vester Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Albertslund BS 72
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Ishøj IF
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:30
BK Vest, Rødovre (2)
Solrød FC (1)
|