Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
18:30
Rosenhøj BK
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
BK Friheden
Herstedøster IC (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B. 1973, Herlev
Kontra BK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Herlev IF
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:35
IF Bytoften (1)
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
Lejerbo BK (1)
Taastrup Idrætsforening (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Ballerup BK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
AB (2)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
BK Avarta (2)
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Kontra BK (2)
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Taastrup Idrætsforening (1)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:30
Herstedøster IC (2)
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Rosenhøj BK
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
B. 1973, Herlev
Taastrup Idrætsforening (1)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
BK Friheden
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:35
IF Bytoften (1)
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Lejerbo BK (1)
Herstedøster IC (2)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
AB (2)
Kontra BK (2)
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:10
Herlev IF
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Ballerup BK
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
BK Avarta (2)
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Kontra BK (2)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Taastrup Idrætsforening (1)
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:30
Herstedøster IC (2)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Rosenhøj BK
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
BK Friheden
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
B. 1973, Herlev
Herstedøster IC (2)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:35
IF Bytoften (1)
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
AB (2)
Taastrup Idrætsforening (1)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Kontra BK (2)
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:30
Ballerup BK
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:30
Herlev IF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Lejerbo BK (1)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
BK Avarta (2)
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Taastrup Idrætsforening (1)
Kontra BK (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:30
Herstedøster IC (2)
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:30
Ballerup BK
Taastrup Idrætsforening (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
B. 1973, Herlev
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:35
IF Bytoften (1)
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:30
AB (2)
Herstedøster IC (2)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
BK Friheden
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Kontra BK (2)
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:30
Rosenhøj BK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:30
Herlev IF
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Lejerbo BK (1)
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
BK Avarta (2)
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Taastrup Idrætsforening (1)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:30
Herstedøster IC (2)
Kontra BK (2)
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:30
Ballerup BK
Herstedøster IC (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:35
IF Bytoften (1)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
AB (2)
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
BK Friheden
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Kontra BK (2)
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Taastrup Idrætsforening (1)
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
17. okt
18:30
Rosenhøj BK
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
B. 1973, Herlev
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:30
Herlev IF
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
BK Friheden
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:30
Lejerbo BK (1)
Kontra BK (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:30
Herstedøster IC (2)
Taastrup Idrætsforening (1)
|
|||||||||||||||||||
24. okt
18:30
Ballerup BK
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:30
IF Bytoften (1)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
BK Avarta (2)
Herstedøster IC (2)
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:30
AB (2)
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Kontra BK (2)
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Taastrup Idrætsforening (1)
Herlev IF
|