Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
18:30
KBK Hillerød
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
Fredensborg BI
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Græsted IF
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Tikøb IF
Helsingør IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Hornbæk IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Fremtidens Unge
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Snekkersten IF (1)
Fremtidens Unge
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
FIF, Hillerød
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
Frem Hellebæk
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:30
Hørsholm-Usserød IK
KBK Hillerød
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Snekkersten IF (1)
Helsingør IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
KBK Hillerød
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Græsted IF
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Tikøb IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Hornbæk IF
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Fremtidens Unge
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Gilleleje FK
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
Fredensborg BI
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Fremtidens Unge
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
FIF, Hillerød
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Gilleleje FK
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Frem Hellebæk
KBK Hillerød
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
KBK Hillerød
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Snekkersten IF (1)
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Græsted IF
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Tikøb IF
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Fremtidens Unge
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
FIF, Hillerød
Fremtidens Unge
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:00
Fredensborg BI
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Gilleleje FK
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Frem Hellebæk
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Hornbæk IF
KBK Hillerød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Helsingør IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Snekkersten IF (1)
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Græsted IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
FIF, Hillerød
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Tikøb IF
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Fremtidens Unge
KBK Hillerød
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:00
KBK Hillerød
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:00
Fredensborg BI
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Gilleleje FK
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
Frem Hellebæk
Helsingør IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
Hornbæk IF
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Fremtidens Unge
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:00
Hørsholm-Usserød IK
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
Snekkersten IF (1)
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Græsted IF
KBK Hillerød
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
FIF, Hillerød
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Fremtidens Unge
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
17. okt
17:00
KBK Hillerød
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. okt
19:00
Fredensborg BI
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Tikøb IF
Græsted IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
16:00
Hornbæk IF
Helsingør IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
16:00
Frem Hellebæk
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Fremtidens Unge
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
25. okt
19:00
Snekkersten IF (1)
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Græsted IF
Fremtidens Unge
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:30
FIF, Hillerød
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Gilleleje FK
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Helsingør IF Fodbold (2)
KBK Hillerød
|
|||||||||||||||||||
27. okt
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
|