Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:00
Suså IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
Ringsted IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Kværkeby IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Borup IF Fodbold
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Benløse IF
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:45
B. 73, Slagelse
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Herlufsholm GF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Kr. Helsinge IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:45
FC Storebælt
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Ejby IF Fodbold
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:45
Sorø Freja
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Hastrup FC
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Herlufsholm GF
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Ringsted IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Suså IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Borup IF Fodbold
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Benløse IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
B. 73, Slagelse
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Kr. Helsinge IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:15
FC Storebælt
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Kværkeby IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:45
Sorø Freja
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Ejby IF Fodbold
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Hastrup FC
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Kr. Helsinge IF
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Herlufsholm GF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Borup IF Fodbold
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Benløse IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
B. 73, Slagelse
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Suså IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:00
Ringsted IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:00
FC Storebælt
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Ejby IF Fodbold
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Kværkeby IF
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:45
Sorø Freja
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Hastrup FC
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
Herlufsholm GF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Ejby IF Fodbold
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Borup IF Fodbold
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Kr. Helsinge IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Suså IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
B. 73, Slagelse
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
19:00
FC Storebælt
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:00
Ringsted IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Kværkeby IF
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:45
Sorø Freja
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Benløse IF
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Hastrup FC
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:30
Herlufsholm GF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Ejby IF Fodbold
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:45
Sorø Freja
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
Kr. Helsinge IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Suså IF
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:30
B. 73, Slagelse
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
17. okt
19:00
FC Storebælt
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
18. okt
19:00
Ringsted IF
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Kværkeby IF
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:30
Borup IF Fodbold
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
Benløse IF
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Suså IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
25. okt
18:30
Herlufsholm GF
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Ejby IF Fodbold
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:45
Sorø Freja
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
B. 73, Slagelse
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:00
Kr. Helsinge IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:30
Hastrup FC
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2025
18:30
Herlufsholm GF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2025
19:00
Kr. Helsinge IF
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
11:00
Ejby IF Fodbold
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
12:30
Sorø Freja
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
14:00
Hastrup FC
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
15:30
FC Storebælt
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2025
18:30
Kværkeby IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2025
19:00
Ringsted IF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
12:30
Borup IF Fodbold
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
13:00
Benløse IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
13:30
B. 73, Slagelse
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
14:00
Suså IF
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2025
12:00
FC Storebælt
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2025
12:30
Sorø Freja
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2025
18:30
Kværkeby IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2025
19:00
Kr. Helsinge IF
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
11:00
Ejby IF Fodbold
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
14:00
Hastrup FC
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
18:30
Herlufsholm GF
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
19:00
Ringsted IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
12:30
Borup IF Fodbold
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
13:00
Benløse IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
13:30
B. 73, Slagelse
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
14:00
Suså IF
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2025
18:30
Kværkeby IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2025
19:00
Ringsted IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
11:00
Ejby IF Fodbold
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
12:30
Sorø Freja
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
14:00
Hastrup FC
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
15:30
FC Storebælt
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2025
18:30
Herlufsholm GF
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2025
19:00
Kr. Helsinge IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
12:30
Borup IF Fodbold
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
13:00
Benløse IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
13:30
B. 73, Slagelse
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
14:00
Suså IF
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2025
18:30
Kværkeby IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2025
19:00
Ringsted IF
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
12:30
Sorø Freja
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
13:00
Benløse IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
14:00
Hastrup FC
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
15:30
FC Storebælt
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2025
18:30
Herlufsholm GF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2025
19:00
Kr. Helsinge IF
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
11:00
Ejby IF Fodbold
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
12:30
Borup IF Fodbold
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
13:30
B. 73, Slagelse
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
14:00
Suså IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2025
18:30
Kværkeby IF
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2025
19:00
Ringsted IF
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
12:30
Borup IF Fodbold
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
13:00
Benløse IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
14:00
Hastrup FC
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
15:30
FC Storebælt
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2025
18:30
Herlufsholm GF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2025
19:00
Kr. Helsinge IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
11:00
Ejby IF Fodbold
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
12:30
Sorø Freja
FC Storebælt
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
13:30
B. 73, Slagelse
Borup IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
14:00
Hastrup FC
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2025
18:30
Kværkeby IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2025
19:00
Ringsted IF
Ejby IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
12:00
FC Storebælt
Hastrup FC
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
12:30
Borup IF Fodbold
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
13:00
Benløse IF
Kr. Helsinge IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
14:00
Suså IF
B. 73, Slagelse
|
Kvartfinaler tirsdag den 17. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 1
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2