Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
11:00
Fuglebakken KFUM (5)
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
11. aug
13:00
Aabyhøj IF
Latino FC Aarhus
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
FC Royal
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
VSK Aarhus (1)
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:15
AGF, Aarhus (1)
FC Royal
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
IF Lyseng (4)
Fuglebakken KFUM (5)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Latino FC Aarhus
BK 07
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Latino FC Aarhus
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
BK 07
FC Royal
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Aabyhøj IF
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
VSK Aarhus (1)
BK 07
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Fuglebakken KFUM (5)
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
FC Royal
Fuglebakken KFUM (5)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:45
IF Lyseng (4)
Latino FC Aarhus
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
AGF, Aarhus (1)
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
VSK Aarhus (1)
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:30
Latino FC Aarhus
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Aabyhøj IF
FC Royal
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Fuglebakken KFUM (5)
BK 07
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:15
AGF, Aarhus (1)
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Fuglebakken KFUM (5)
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
FC Royal
Latino FC Aarhus
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
IF Lyseng (4)
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
VSK Aarhus (1)
FC Royal
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Latino FC Aarhus
Fuglebakken KFUM (5)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:30
Aabyhøj IF
BK 07
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
VSK Aarhus (1)
Fuglebakken KFUM (5)
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:15
AGF, Aarhus (1)
BK 07
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Latino FC Aarhus
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
IF Lyseng (4)
FC Royal
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
BK 07
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
FC Royal
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:30
Aabyhøj IF
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Fuglebakken KFUM (5)
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
BK 07
Latino FC Aarhus
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
FC Royal
BK 07
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:15
AGF, Aarhus (1)
Fuglebakken KFUM (5)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
IF Lyseng (4)
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
VSK Aarhus (1)
Latino FC Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
BK 07
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
Latino FC Aarhus
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:30
Aabyhøj IF
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
BK 07
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Fuglebakken KFUM (5)
FC Royal
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
FC Royal
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:15
IF Lyseng (4)
VSK Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:00
AGF, Aarhus (1)
Latino FC Aarhus
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
BK 07
Fuglebakken KFUM (5)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
VSK Aarhus (1)
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:00
Latino FC Aarhus
FC Royal
|
|||||||||||||||||||
20. okt
11:30
IF Lyseng (4)
BK 07
|
|||||||||||||||||||
20. okt
15:30
Aabyhøj IF
Fuglebakken KFUM (5)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Fuglebakken KFUM (5)
Latino FC Aarhus
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
AGF, Aarhus (1)
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
BK 07
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
FC Royal
VSK Aarhus (1)
|