Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Pen15 Reunited (2)
VSK Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:30
Aarhus Fremad (1)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
20:00
VRI (2)
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:15
Hornslet IF
Aarhus Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Skødstrup SF
VRI (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:15
Virup IF
Pen15 Reunited (2)
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
VSK Aarhus (3)
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:15
Aarhus Fremad (1)
VSK Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Skødstrup SF
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Pen15 Reunited (2)
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Hornslet IF
VRI (2)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
VSK Aarhus (3)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Virup IF
Aarhus Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Fuglebakken KFUM (2)
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Skødstrup SF
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:40
Hornslet IF
VSK Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
VRI (2)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Aarhus Fremad (1)
Pen15 Reunited (2)
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Fuglebakken KFUM (2)
Aarhus Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Virup IF
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Pen15 Reunited (2)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Aarhus Fremad (1)
VRI (2)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
VSK Aarhus (3)
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Hornslet IF
Pen15 Reunited (2)
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Skødstrup SF
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:00
VRI (2)
Pen15 Reunited (2)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Skødstrup SF
Aarhus Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
VSK Aarhus (3)
Pen15 Reunited (2)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Hornslet IF
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Virup IF
VRI (2)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
VSK Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
VRI (2)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Aarhus Fremad (1)
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Pen15 Reunited (2)
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
27. sep
17:30
Hornslet IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Pen15 Reunited (2)
VRI (2)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Virup IF
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
VSK Aarhus (3)
Aarhus Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:15
Aarhus Fremad (1)
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
Pen15 Reunited (2)
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
Skødstrup SF
VSK Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
VRI (2)
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:00
VRI (2)
VSK Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:00
VRI (2)
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:00
Pen15 Reunited (2)
Aarhus Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
VSK Aarhus (3)
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt
19:00
Virup IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
16:00
Skødstrup SF
Pen15 Reunited (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
Aarhus Fremad (1)
Fuglebakken KFUM (2)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Hornslet IF
Virup IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
16:00
VSK Aarhus (3)
VRI (2)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Fuglebakken KFUM (2)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Virup IF
VSK Aarhus (3)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
VRI (2)
Aarhus Fremad (1)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Pen15 Reunited (2)
Hornslet IF
|