Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
15:30
Frederikshavn fI
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
11. aug
Oversidder
Harken UGF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Bindslev/Tversted IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Skibsby-Højene IF
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Harken UGF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Tornby IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Bangsbo Freja
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Bindslev/Tversted IF
Harken UGF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Bangsbo Freja
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Frederikshavn fI
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Oversidder
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Skibsby-Højene IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Tornby IF
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
IF Skjold Sæby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Harken UGF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Bangsbo Freja
Harken UGF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
IF Skjold Sæby
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:30
Bindslev/Tversted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Frederikshavn fI
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Bindslev/Tversted IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Harken UGF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Oversidder
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Skibsby-Højene IF
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Tornby IF
Harken UGF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
IF Skjold Sæby
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Frederikshavn fI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Bangsbo Freja
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
IF Skjold Sæby
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Tornby IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Harken UGF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Bangsbo Freja
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
Bindslev/Tversted IF
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Frederikshavn fI
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Skibsby-Højene IF
Harken UGF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Oversidder
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Harken UGF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Skibsby-Højene IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Tornby IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:30
IF Skjold Sæby
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:30
Bindslev/Tversted IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
Frederikshavn fI
Harken UGF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Oversidder
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Bangsbo Freja
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Harken UGF
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Tornby IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
Skibsby-Højene IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Oversidder
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Frederikshavn fI
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:30
IF Skjold Sæby
Harken UGF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Tornby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Bangsbo Freja
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
Bindslev/Tversted IF
Bangsbo Freja
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
Harken UGF
Tornby IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
Oversidder
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
Skibsby-Højene IF
IF Skjold Sæby
|