Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
15:15
Fuglebakken KFUM (1)
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Åstrup/Hammelev IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:30
IF Midtdjurs
Åstrup/Hammelev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Skødstrup SF
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Spentrup IF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Hornslet IF
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Åstrup/Hammelev IF
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Skødstrup SF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
IF Midtdjurs
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Spentrup IF
Åstrup/Hammelev IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Søften GF
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Åstrup/Hammelev IF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
IF Midtdjurs
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Skødstrup SF
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:30
Hornslet IF
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Hornslet IF
Åstrup/Hammelev IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
HOG Hinnerup
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Fuglebakken KFUM (1)
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Spentrup IF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Søften GF
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
IF Midtdjurs
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Skødstrup SF
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Åstrup/Hammelev IF
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
IF Midtdjurs
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Søften GF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Spentrup IF
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Skødstrup SF
Åstrup/Hammelev IF
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Søften GF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
HOG Hinnerup
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Hornslet IF
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:15
Fuglebakken KFUM (1)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Åstrup/Hammelev IF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:20
HOG Hinnerup
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Spentrup IF
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Søften GF
Åstrup/Hammelev IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
HOG Hinnerup
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
IF Midtdjurs
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Hornslet IF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Skødstrup SF
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
Åstrup/Hammelev IF
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:15
Fuglebakken KFUM (1)
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:20
HOG Hinnerup
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Søften GF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Fuglebakken KFUM (1)
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Spentrup IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
HOG Hinnerup
Åstrup/Hammelev IF
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:30
IF Midtdjurs
Spentrup IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Åstrup/Hammelev IF
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Skødstrup SF
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
21. okt
19:00
Søften GF
Fuglebakken KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
22. okt
19:30
Hornslet IF
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Hornslet IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Spentrup IF
Søften GF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Fuglebakken KFUM (1)
Åstrup/Hammelev IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
HOG Hinnerup
IF Midtdjurs
|