Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
13:00
LKB/Gistrup
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Nibe BK
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:45
Vorup FB
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Aars IK
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Hadsund B
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Dronningborg B
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Helsted Fremad IF
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Nibe BK
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Randers Freja
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
LKB/Gistrup
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Aars IK
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:45
Vorup FB
Nibe BK
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Nibe BK
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Randers Freja
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Aars IK
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Dronningborg B
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Hadsund B
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Hadsund B
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
LKB/Gistrup
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Randers Freja
Nibe BK
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Aars IK
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Dronningborg B
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:45
Vorup FB
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Nibe BK
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Helsted Fremad IF
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Vorup FB
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
LKB/Gistrup
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Aars IK
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:30
Nibe BK
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Randers Freja
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Helsted Fremad IF
Nibe BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Dronningborg B
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Hadsund B
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
Helsted Fremad IF
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:00
Aars IK
Nibe BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Vorup FB
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Randers Freja
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
LKB/Gistrup
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Dronningborg B
Nibe BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Helsted Fremad IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Dronningborg B
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Hadsund B
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Nibe BK
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:00
Hadsund B
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Randers Freja
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
LKB/Gistrup
Nibe BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Helsted Fremad IF
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:45
Vorup FB
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Aars IK
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
Dronningborg B
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:00
Nibe BK
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Vorup FB
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
23. okt
19:00
Randers Freja
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:30
Hadsund B
Nibe BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:30
LKB/Gistrup
Vorup FB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:30
Helsted Fremad IF
Dronningborg B
|